x-kom hosting

Antec Neopower 430 W - sprawność

Lee24
utworzono
utworzono

w piątek zamowilem zasilacz Antec Neopower 430 W, przyznam sie ze mam bzika na punkcie sprawności zasilacza, ale to juz moja wada;p w parametrach zasilacza widzialem sprawnośc do 85%, nigdzie nie pisalo że ma jakis certyfikat np "80plus" ale jesli pisze ze ma do 85%, to pomyślalem pewnie poprzez nieuwage nie zamieścili takiego certyfikatu, wszedlem wczoraj na obcojęzyczne strony zeby sobie popatrzec na różny sprzęt i natknąlem sie na tego Antka

http://www.newegg.com/Product/ProductList....&name=Antec

czy moze Ktoś to skomentować, chce sie upewnić czy dobrze myśle, zaznaczylem na czerwono moj problem , mój wniosek: np. przy napięciu 230V , zasilacz maksymalnie obciązony ma sprawność 80%, gdy srednio 85% , przy lekkim 79%??

Antec Neo Power 430 430W

# Fans: 1

# Main Connector: 20+4Pin

# +12V Rails: 3

# PCI-E Connectors: 2 x 6Pin

# Power Good Signal: 100-500ms

# Hold-up Time: 20ms at full load

# Efficiency: Up to 85% 115V - Full load 76%; Typical load 82%, Light load 77.9% 230V - Full load 80%; Typical load 85%, Light load 79.45%

stworzyłem troche banalny temat:/, ale sądze ze jesli ktoś ma jakieś wątpliwości to wlasnie od tego jest forum zeby je rozwiać.

mis456
komentarz
komentarz
230V - Full load 80%; Typical load 85%, Light load 79.45%

To oznacza że w Polsce (mamy 230V w gniazdku) przy pełnym obciążeniu ma sprawność 80%, średnim 85% a słabym 79%.

Lee24
komentarz
komentarz

dzieki za odpowiedz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.