x-kom hosting

PALIT GeForce 9600GT problem

ansver3
utworzono
utworzono

Witam mam problem, jakiś miesiąc temu kupiłem nową kartę graficzną PALIT GeForce 9600GT 512MB DDR3/256bit TV/DVI PCI-E (1.0ns) (650/1800) na allegro. Po zamontowaniu karty, zainstalowaniu sterowników z dołaczonej płyty i ponownemu uruchomieniu komputera, po ukazaniu się loga windows XP komputer się resetuje i wyskakuje niebieski ekran z błędem z początku myślałem ze jest to wina słabego zasilacza ale po zakupie nowego dużo silniejszego problem wciąż występuje. To mój komputer:

Procesor Intel core 2 duo e8400 2 X 3Ghz

2 X 2 gb ram

Window XP

Bardzo proszę o pomoc, może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązac.

Pozdrawiam.

falcon1984
komentarz
komentarz

A jaki to zasilacz ?

Dodatkowe zasilanie podpiąłeś ?

Spróbuj sterowników najnowszych ze strony NVidia zamiast tych z płytki CD

ansver3
komentarz
komentarz

Zasilacz to NOX URANO 600 w koleś w sklepie powiedział że spokojnie powinien pociągnąc ten sprzet co mam.

falcon1984
komentarz
komentarz

Zasilacz jest ok

A to zasilanie podpiąłeś ? Stery inne sprawdzone ?

kajzer
komentarz
komentarz

z instalacją sterów może być problem, bo pisze że jest reset na ekranie z logo XP. spróbuj wtedy ewentualnie w awaryjnym, w ostateczności format.

ale najpierw sprawdź, czy jest podpięte dodatkowe zasilanie do karty, tak jak radził Falcon.

ansver3
komentarz
komentarz

Zasilanie jest podpięte, wszystko jest popodlonczane dobrze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.