x-kom hosting

Problem z grafiką HD4850.

Kruszyna
utworzono
utworzono (edytowane)

Moja konf. to

athlon x2 6000 (brisbane) płyta asus m2n cm radeon 4850 sound blaster audigy 4 gb ram corsair vx 450 wat

Mam problem ze skokową animacją w grach, gra chodzi płynnie np flataut3, renbow six 2 a po chwili zacina się na kilka sekun puziniej chodzi płynnie, a naprzykład devil man cray 4 na max ustawieniach chodzi płynie sprawdzałem ram, grafe, proca wszystko w pożądku, wymieniłem sterowniki, zainstalowałem najnowsze drivery i dalej to samo ???

Gość
komentarz
komentarz

No to zobacz temperatury w stresie i spoczynku...hmmm polecam w takiej sytuacji po prostu przeinstalowac system. (Format+Czysty system)

Gość
komentarz
komentarz

Tak jak kolega wyżej. Temp i czy robiłeś formata po ew. zmianach sprzętu, czy instalowałeś wszystkie driver :?:

Kruszyna
komentarz
komentarz

temp procka w idle max 40 w stresie max 52

grafika w sterasie max 80

postawiłem na drugim dysku czysty system i to samo

c

po zmianie z gf 9600 nie robiłem formata ale wszystko chodziło idealnie

problemy zaczeły się po zmianie athlona x2 5200 na 6000

komp się nie zawiesza, wszystko poza grami chodzi idealnie, 3d mark 06 idzie bez problemu 03 też w 03 wynik to 37921 pt.

Kruszyna
komentarz
komentarz

zainstalowałem mam coś ustawiać

MasterChiefPwn
komentarz
komentarz
zainstalowałem mam coś ustawiać

Nie musisz nic ustawiać.

Kruszyna
komentarz
komentarz

nie pomogło po co jakieś 40 sekund zacina na 2 a potem idzue płynie i tak dalej

to na 99,9% procek włożyłem z drugiego kompa athlona le 1600 i oczywiście w troszkę mniejszych detalach wszystko chodzi.

czy procek był uszkodzony, czy zasilacz nie wyrabiał ciekawe??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.