x-kom hosting

problem z dyskiem

piroman
utworzono
utworzono

posiadam dysk

MAXTOR 3.5 series

fireball 3 ATA/133 HDD 40 GB

problem polega na tym ze bios widzi dysk a nie moge zainstalowac systemu operacyjnego gdyz Instalator Windows XP "nie moze uzyskac dostepu do dysku"<- ten komunikat mi sie pojawia po uruchomieniu instalatora.Instalator pokazuje pojemnosc dysku i nic po za tym

spotkal sie ktos z tym? moze macie lekarstwo na ta dolegliwosc?

Na PC.

tasmy sa chyba dobre bo inny dysk dziala.

Na innym kompie nie patrzylem bo narazie nie mam mozliwosci.

bejcyk
komentarz
komentarz

Instalujesz na PC czy laptopie? Jesli na laptopie to wiem ze takie zeczy sie zdarzaja spowodowane jest to polityka firm ktore produkuja laptopoy, poprostu zainst. tyko windowsa z cd ktora miales dolaczona wraz z laptopem, z innej slyszalem ze tez podobno mozna ale nie wiem jak. Jesli na PC to moze byc wiele przyczyn, zla partycja, moze cos na tasmiach ale najprawdopodobniej ust. w biosie. A patrzyles co sie dzieje na innym kompie??

  • 1 rok później...
piroman
komentarz
komentarz

to dysk do stacjonarnego kompa 3.5'

wyskoczylo ze system plikow dysku to nie NTFS a RAW.

probowalem przekonwertowac ale tak sie zlozylo ze dysk ma tez jakies uszkodzenie fizyczne ktore uniemozliwia przekonwertowanie systemu plikow :(

dysk na zlom.

Temat do usuniecia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.