x-kom hosting

PC, XBOX 360 czy PS3

Co lepsze do grania ?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co lepsze do grania ?

    • PS3
      64
    • PC
      94
    • XBOX 360
      66


slivero
komentarz
komentarz

No taka granica byłaby OK , aby gry na konsole kosztowały tyle co na PC przynajmniej ... .

  • 1 miesiąc później...

vaxtor
komentarz
komentarz

Wybrałem Playstation 3 white 320 GB na gwarancji konsola sprawuje sie świetnie jest praktycznie nie słyszalna i sie nie grzeje . Bez problemu sobie poradziłem z konfiguracją konsoli mam wykupione PS Plus, grywam w COD: Modern Warfare 3 po sieci wszystko ok nie ma lagów także zakup uważam za udany i nie żałuję

Los_Emilos
komentarz
komentarz (edytowane)

Też kupię sobie PS3, jak wyjdzie PS4 a na razie zagrywam się na Xbox 360. Stara generacja jeszcze pożyje kilka lat.

vaxtor
komentarz
komentarz

No dokładnie ceny gier na PS3 nie są duże a będa jeszcze niższe , kupię PS4 tak najwcześniej za 2 lata jak rozwinie się rynek gier używanych

slivero
komentarz
komentarz

Właśnie używanych , a jak np. wychodzi nowa gra i chcesz w nią mocno pograć to bez 200 zł nawet nie podchodź .

vaxtor
komentarz
komentarz

Nie mam parcia na nowości jest wiele gier w które chce zagrać wole kupić kilka używek i mieć grania na wiele wiele godzin niż 1 nowość ale Diablo 3 chyba kupię

slivero
komentarz
komentarz

No ty nie masz parcia ale jak wyjdzie coś na co czekasz to wydawać na grę 200 zł i dostać coś co ani nie wygląda dobrze [ bo np. Crysis 3 na konsolach wygląda żenująco jak dla mnie ] ani się nie opłaca to ... .

vaxtor
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie oszukujmy się każdy gaming jest dość drogi nie ważne czy to PC czy konsola nie każdego na niego stać tak jak z autem to jest wygoda za która się płaci

slivero
komentarz
komentarz

tak jak z autem to jest wygoda za która się płaci

 

Auto to zdecydowanie wyższe wydatki :D 

  • 2 tygodnie później...
vaxtor
komentarz
komentarz

Trzeba decydować gra czy iść na imprezę czy na panią do towarzystwa ;)

slivero
komentarz
komentarz

No też prawda ale każdy musi zdefiniować się przez zakupem czego wymaga i tak zakupić , aby się nie rozczarować .

  • 7 miesięcy później...
Gość
komentarz
komentarz

konsola to wykastrowany komp.

slivero
komentarz
komentarz

No z tym się nie zgodzę , zauważ że gry jak i sam system na konsoli jest znacznie lepiej zoptymalizowany niż to co mamy na PC .

Gość
komentarz
komentarz

dlatego trzeba zoptymalizować :)

  • 4 miesiące później...
slivero
komentarz
komentarz

Powiem Wam koledzy że pomyślałem i chętnie kupił bym sobie Xbox 360. Jest dużo dobrych gier na niego i byłby dobrym dodatkiem do PS4. Tym bardziej ceny konsol i samych gier to żart :)

FatBat_pl
komentarz
komentarz

Bardzo pdoobne ceny masz w przypadku gier na Xboxa więc jak dla mnie to co najmniej zbędna opcja aby mieć taki dodatek. Teraz w chwili obecnej zdecydowanie najbardziej opłacalnym zakupem jest PS4.

slivero
komentarz
komentarz

PS4 mam a konsola poprzedniej generacji byłaby fajnym dodatkiem.

Interaktywny
komentarz
komentarz

Samotnie najlepiej mi się gra na PC (na lapku), zaś z kumplami i szwagrem bezkonkurencyjne jest PS3 i FIFA 14, ewentualnie NHL lub Mortal Kombat.

  • 1 rok później...
darkowal
komentarz
komentarz (edytowane)

Kup xbox360 a w przyszłości twoja kolekcja gier umożliwi ci w przyszłości emulowanie gier na xboxone a xboxone ci da dodatkowo strumieniowanie gier na pc i tableciez windowsem 10. Jeśli chodzi o PC to za 2 lata gry konsolowe będą portowane na PC z dx12 i api vulkan a ja czekam na generację PS5 VR 4K w 2018 roku

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.