x-kom hosting

PC, XBOX 360 czy PS3

Co lepsze do grania ?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co lepsze do grania ?

    • PS3
      64
    • PC
      94
    • XBOX 360
      66


NowakoV
komentarz
komentarz

Teraz właśnie ps3 rozwija skrzydła. Porównajcie sobie grafikę Splinter Cell - Uncharted 2, albo Alan Wake - Heavy Rain.

Jak dla mnie to ogólnie troche mnie to smeiszy że XBOX 360 PS3 są nazywane konsolami 3 generacji ?
A skąd takie informacje? xbox36, ps3 i wii to konsole 7 generacji, a 3g to zamierzchłe czasy Famicoma, NESa i Sega Master System...
Wii rozumiem nowe ciekawe kontrolery może grafiką nie grzeszy
Jeżeli to jest dla ciebie wyznacznikiem kolejnej generacji to poczytaj trochę o "Project Natal" na xbox360, a zrozumiesz że kontroler do wii to marna zabawka.
Więc dalej utrzymuję, że x360 jest po prostu bardziej sensowny.
W jakim sensie bardziej sensowny? Sorry bardzo, ale jakbym miał teraz wybierać konsolę to bez wachania wziąłbym ps3. To co będzie się działo w tym roku (a nawet już się zaczęło - KZ2, inFamous) jest niewyobrażalne. A na xboxie? Przereklamowane Halo i Alan Wake, który nie ma nawet daty premiery (aczkolwiek zapowiada się kozacko). Jedynie ratuje go Splinter Cell, ale to na razie wielka niewiadoma...

Mephic
komentarz
komentarz
W jakim sensie bardziej sensowny?

Cena/jakość/wykorzystanie możliwości konsoli. Choć ja w nowinkach wielkich nie siedzę, więc może rzeczywiście coś się zmieniło od czasu kiedy jeszcze siedziałem... ;) Tak czy siak prawda jest taka, że kłótnia o to, która konsola jest all in all lepsza jest chyba bez sensu. Każdy powinien spróbować i jednej i drugiej (a w takich media marktach jest to możliwe) ;) i samemu ocenić i po prostu wybrać. No i chyba EOT ;)

NowakoV
komentarz
komentarz

Szczerze mówiąc cena aż tak sie nie różni, żeby oceniać na jej podstawie konsolę. Ja po prostu zakładam, że w ps3 dopłacasz za wi-fi i blu-ray.

Tak czy siak prawda jest taka, że kłótnia o to, która konsola jest all in all lepsza jest chyba bez sensu.
Jasne, nie ma "lepszej" konsoli. Każda ma swoje dobre i złe momenty i do pełni szczęścia trzeba mieć obie :)
Conrack1410
komentarz
komentarz

ja uważam ps3 za konsolę wyraźnie lepszą chociaż tak jak zostało powiedziane do pełni szczęscia potrzeba ps3 + x360

Ps3 to przede wszystkim świetne ostatnimi czasy exclusive-y i fajne gry na horyzoncie, napęd blu-ray , darmowe granie online oraz wi fi - dlatego uważam ps3 za konsolę trochę lepszą pod względem wyposażenia i tytułów

NowakoV
komentarz
komentarz

Każdy może mieć swoje zdanie :P Dla mnie blu-ray, wi-fi są w ogóle nie potrzebne, chociaż są to miłe udogodnienia. Konsola ma mi służyć głównie do grania (raz może mi się zdarzyło jakiś film obejrzeć) i zarówno x360 jak i ps3 się nadają do tego tak samo. Aczkolwiek nadchodzące gry na ps3 rzeczywiście koszą i są bez porównania lepsze od exów xboxa. I jeżeli tylko na tej podstawie mam określić "lepszość konsoli" to ewidentnie wygrywa play, dając nam jeszcze o niebo lepsze możliwości multimedialne. Ja teraz tylko czekam aż Sony ogłosi obniżkę cen i lecę do sklepu po playa :P

Mephic
komentarz
komentarz (edytowane)

Jedną rzecz zauważyliście świetnie - do pełni szczęścia najlepiej mieć obie konosle... i mam nadzieję, że dożyję momentu kiedy uzbieram na PS3. Choć wtedy prawdopodobnie będzie już PS8 bo ostatnio z kasą krucho :D (kryzys :D)

Tak czy siak - niech obie firmy walczą bo to dobre dla nas - graczy :)

I w ogóle to jestem dumny z nas wszystkich, że nie skończyło się na fanboyowskich wyzwiskach jak na większości for. :D

adasko887
komentarz
komentarz

Teraz wygrywa Xbox, ale jak wyjdą exy na PS3 to Xbox może się schować. Takie gry jak Heavy Rain, GoW 3, Uncharted 2 to najlepsze gry jakie wyjdą w tym i następnym roku i nawet przereklamowane Halo ich nie pokona.

i mam nadzieję, że dożyję momentu kiedy uzbieram na PS3. Choć wtedy prawdopodobnie będzie już PS8 bo ostatnio z kasą krucho biggrin.gif (kryzys biggrin.gif)

Zawsze możesz kupić używane tak jak ja. :))

AdamSLR722
komentarz
komentarz

Raczej BD nie nazywał bym dodatkiem. Obecnie gry to coś więcej niż 4,7GB.

Więc choćby tu pojawia się różnica.

Nie mówię, która lepsza, bo otrzymałbym miano fanboja:)

Po prostu wolę GT.

adasko887
komentarz
komentarz

Są na płytach BR aby szybciej wszytko się doczytywało, gra jest nagrywana kilka razy, żeby wszytko było doczytane na czas, a nie na xboxie w GTA 4 tekstury się doczytują.

  • 3 tygodnie później...
DerangeD
komentarz
komentarz (edytowane)

Wybrałem ps3 ponieważ dla mnie ma więcej możliwości i oczywiście wi fi bez którego nie miałbym neta bo router mam ustawiony z 50 m dalej za domem :P

I ktoś pisał że ps3 nic nie pokazało na E3, wystarczy popatrzeć na gamtrailers.com gry na ps3 w ich przeglądach miażdżą xkloca oraz Uncharted 2 który został miliard razy zwycięzcą różnych serwisów jak gamespot itd za najlepszą grafikę, third person shooter, best multiplayer i jeszcze tak kilka było nie pamiętam. Do tego dochodzi God Of War 3, jak zobaczyłem trailer 13 minutowy to od razu zacząłem odkurzać ps2 i przechodzić dwie pierwsze części przygód Kratos'a czy jak mu tam ;p, a pierwszą część Uncharted'a przeszedłem już wcześniej więc nie miałem takiego ciśnienia :D Uncharted 2 to będzie mój pierwszy pre-order w życiu ;) Mówcie co chcecie ale te exlusivy które w tym roku wyszły na ps3 i które wyjdą niedługo, mówią same za tym ażeby kupić nowy chlebak w domu, bynajmniej nie na chleb :P

przeeemo83
komentarz
komentarz (edytowane)
Teraz właśnie ps3 rozwija skrzydła. Porównajcie sobie grafikę Splinter Cell - Uncharted 2, albo Alan Wake - Heavy Rain.

A skąd takie informacje? xbox36, ps3 i wii to konsole 7 generacji, a 3g to zamierzchłe czasy Famicoma, NESa i Sega Master System...

Jeżeli to jest dla ciebie wyznacznikiem kolejnej generacji to poczytaj trochę o "Project Natal" na xbox360, a zrozumiesz że kontroler do wii to marna zabawka.

W jakim sensie bardziej sensowny? Sorry bardzo, ale jakbym miał teraz wybierać konsolę to bez wachania wziąłbym ps3. To co będzie się działo w tym roku (a nawet już się zaczęło - KZ2, inFamous) jest niewyobrażalne. A na xboxie? Przereklamowane Halo i Alan Wake, który nie ma nawet daty premiery (aczkolwiek zapowiada się kozacko). Jedynie ratuje go Splinter Cell, ale to na razie wielka niewiadoma...

Project Natal???

Jak dla mnie to kompletna bzdura tak jak wiekszosc pomyslow M$ dotyczacych Xboxa. Wystarczy popatrzec na filmiki w ktorych stare pryki (pracownicy M$ zajmujacy sie marketingiem, reklama Xboxa) ekscytuja cie bzdurnymi nowinkami na konsolke typu glupie gierki w ktore grac nikt nie bedzie (E3) czy avatary... jeszcze nie widzialem zeby stary glupek sie tak zachwycal avatarami ktore sa kompletnie dziecinne i idiotyczne (moim zdaniem) Kazda ich prezentacja jest farsa montazem nie majacym nic wspolnego z prawdziwym dzialaniem ich produktow. Natal jest glupi a prezentacja na E3 byla smiechu warta i nic tak naprawde nie pokazala jak sekwencje zaprogramowanych pytan i odpowiedzi... rozpoznawanie mowy to nic nowego... ani twarzy czy ruchu. Jak Natalem grac w Dirt 3 np. ?? haha a rozmawiac z telewizorem to napewno nie bede jeszcze calkiem mnie nie pogielo BZDURA... a tak PS slyszeliscie ze Natal murzynow nie rozpoznaje???? hehe serio!!! macie linka haha

Fudzilla - Project Natal is racist

jestem posiadaczem obydwu konsol a inFamous to moim zdaniem smiech na sali... Uncharted 2 to bedzie miodzio... xbox przejmuje duzo exclusiwow sony ( final fantasy, metal gear solid czy tekken) Osobiscie gram na X wiecej... ps3 przetrwa dluzej niz xbox360 ktory zaczyna niedomagac ale to nie znaczy ze to lepiej dla sony bo wtedy M$ bedzie musial wyjsc z nowa konsolka...

To fakt... nierozumie fenomenu Halo... Jak dla mnie sredniawa w ktora gralem bo w tv nic nie lecialo hehe

"Teraz właśnie ps3 rozwija skrzydła. Porównajcie sobie grafikę Splinter Cell - Uncharted 2, albo Alan Wake - Heavy Rain."...

Szczerze??? Wybieram Alan Awake i Splinter Cell Conviction (ale to tylko ja...) Heavy Rain ?? naprawde?? To wyglada strasznie slabo, screeny z tej gry krazyly po necie dobre pare lat temu i niczym sie nie roznily od dzisiejszych... pozatym gier w ten sposob miedzy platformami sie nie porownuje

Nowy engine cry engine 3 (crysis2) tu mozesz porownac konsolki bo to samo pokazuja w filmiku na ps3 i xbox... i jest tak jak mowie xbox niedomaga!!! co wcale nie oznacza ze niedaje rady

  • 9 miesięcy później...
adriawid
komentarz
komentarz

Ja wybrałem Xbox 360 Arcade, mam telewizor 52 cale full HD mam podłączonego do niego Xa, i gra Just Cause 2 wygląda jak film. Świetny sprzęt, tylko denerwuje mnie to czy gra jest w wersji PAL czy nie do tej pory nie wiem o co w tym chodzi, ale pomijając dygresje Xbox 360 to świetny zakup, leżąc sobie na kanapie 3 metry od telewizora grając na bezprzewodowym padzie, w wszelakie gry, jest przeżyciem nie zapomnianym. BARDZO POLECAM.

  • 2 miesiące później...
slivero
komentarz
komentarz

Ja za to bardzo polecam konsolę PS3 mam ją od prawie roku i powiem tylko , że to rewelacja . Jej wygląd jej jakość jej możliwości , bajka dla graczy . Jeśli ma się telewizor HD to wrażenia z gier są wspaniałe . Tylko największym minusem tej konsoli są drogi gry . Jeśli ktoś ceni sobie jakość i pasjonuje się grami to nie znajdzie lepszego sprzętu . Ta jakość i płynność obrazu w grach to cudo .

Polecam w 100 procentach wszystkim maniakom gier .

  • 2 tygodnie później...
materac2
komentarz
komentarz

Widzę, że zdania macie podzielone. Ja mam xbox 360 Arcade i mam nadzieję na zadowolenie, choć po waszych postach stwierdzam, ze tak będzie. teraz jestem na etapie poszukiwań jakiegoś dobrego "dostarczyciela" gier. Polecacie coś?

NowakoV
komentarz
komentarz

allegro.pl

  • 2 miesiące później...
Damianoxx
komentarz
komentarz

Mis 776 - Pady od xboxa360 są niewygodne? :hahaha:
Wes do dłoni pada od xa i od ps3 to sam zobaczysz

Duban
komentarz
komentarz

[b] Raptor13[/b], kady ma własną opinię, widocznie dla niego są niewygodne - nie wyśmiewaj tego.

Co do tej zaciętej walki Sony i M$ -> ja i tak wybrałem PS3 :) Tak jak wcześniej PSOne, PS2 i PSP.

pYz
komentarz
komentarz

Konsole sa tanszym rozwiazaniem ale na jakies pare lat 4-5 potem next gen . Najlpszym wyjsciem bylby zakup kompa i ktorejs z kosoal:)
Jezeli nie mozesz sie zdecydowac to najlepiej zrob liste gier w jakie chcialbys zagrac na dana platforme i na koniec wyciagnij wnioski.
Wg mnie jesli jestes fanem strzelanek FPP to bierz kompa, reszta gatunkow gier od przygodowek po bijatyki sa lepsze i lepiej grywalne na konsolach

NowakoV
komentarz
komentarz

Ja wolę grać w FPP na konsolach...mam dużo lepszy feeling. Naciskam prawdziwy spust, a nie płaską myszkę. Pad mi wibruje. No i jest trochę trudniej celować, co dodaje więcej realizmu.

  • 5 miesięcy później...
arek0402
komentarz
komentarz

Wszyscy piszą że PC ma lepszą grafikę od konsol a jakoś grą z najlepszą grafiką 2010 został God of War III

  • 1 miesiąc później...
gips1996
komentarz
komentarz

ja bym brał Xbox360 z dyskiem 250(żeby instalować gry, wtedy napęd długo działa) jeśli tylko do gier.
Komp jest wszechstronny.
jak masz monitor lub TV z HDMI to bierz Xbox`a
sam chce se takiego sprawić bo mam TV 42cale z HDMI

  • 1 miesiąc później...
kokds
komentarz
komentarz

PS3 jest lepsze poniewaz ma wczesniej wspomniany Blue-Ray, Rozdzielczosc Full HD, Gry są tansze no i co sie wiaze z tymi rzeczami PS3 ma nowsza konstrukcje


Gry nie sa tansze bo teraz praktycznie co nowe wychodza to sa takie same ceny

[quote name='pYz' timestamp='1283021122' post='1078801']
Konsole sa tanszym rozwiazaniem ale na jakies pare lat 4-5 potem next gen . Najlpszym wyjsciem bylby zakup kompa i ktorejs z kosoal:)
Jezeli nie mozesz sie zdecydowac to najlepiej zrob liste gier w jakie chcialbys zagrac na dana platforme i na koniec wyciagnij wnioski.
Wg mnie jesli jestes fanem strzelanek FPP to bierz kompa, reszta gatunkow gier od przygodowek po bijatyki sa lepsze i lepiej grywalne na konsolach
[/quote]




Masz racje co do gier oczywiscie strzelanki tylko na pc bo na konsole totalna wtopa. na konsole tylko samochdowe i takie ja gta cos w tym stylu ;)

CzikenFen
komentarz
komentarz

@kokds

Kup sobie ps3 + sharpshooter + movie i wtedy mów że strzelanki na konsole to wtopa ;)

  • 1 miesiąc później...
Duban
komentarz
komentarz

[quote name='CzikenFen' date='14 maj 2011 - 07:45' timestamp='1305352060' post='1259052']
ps3 + sharpshooter + movie
[/quote]Cudo :D Używałem RAZ, musze to kupić.
PS3 już mam ;)

adziu097
komentarz
komentarz

Ja posiadam PS3 i osobiście polecam kupno tej konsoli. Jestem z tego w peeeełni zadowolony :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.