x-kom hosting

PC, XBOX 360 czy PS3

Co lepsze do grania ?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co lepsze do grania ?

    • PS3
      64
    • PC
      94
    • XBOX 360
      66


falcon1984
komentarz
komentarz

Przeszedłem już GoW2 i F.E.A.R. 2 :P

Jakie jeszcze strzelanki polecicie: CoD5, Dead Space czy Far Cry 2 ? :)

djkraszinio
komentarz
komentarz

zdecydowanie COD5, Far Cry jak dla mnie po 3h grania nudny cały czas jeździć i wykonywać podobne misje coś ala Assasin w Dead Space grałem ale gra mi nie podeszła nie lubię takich klimatów

NowakoV
komentarz
komentarz

Dead Space jest mega kozakiem, Far Cry jest żałosny, a COD5 w porównaniu z czwórką też kuleje. Wybór chyba nie będzie trudny. Możesz jeszcze sprawdzić Bioshocka i Army of Two (starsze, ale mi się bardzo podobały).

Jaki masz Gamertag?

  • 2 tygodnie później...
adasko887
komentarz
komentarz

Ja polecam CoD V, Bioshock, Army of Two i Battlefield: Bad Company.

// Możesz mi wytłumaczyć dlaczego w dwóch tematach polecasz temu samemu użytkownikowi zupełnie inne gry?? Nie mogłeś tego zamieścić w jednym poście?

// NowakoV

  • 1 miesiąc później...
aXE
komentarz
komentarz

Jak dla mnie to PC zawsze będzie dominującą platformą. Jest uniwersalna. Do gier, do internetu, do grafiki. Poza tym, na czym się robi gry konsolowe ? Na komputerach... Dlatego nie rozumiem ,czemu niektóre gry nie wychodzą na PC a na konsole tak :|

Jeśli kogoś nie stać na mocniejszego kompa, to lepsza będzie konsola... wiadomo , 0 zacinek.

Conrack1410
komentarz
komentarz
Jest uniwersalna

uniwerslana owszem ale często jest tak ,że jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego :) PC do dobra platforma do FPSów , strategii oraz RPG

natomiast cierpi na wielki niedobór bijatyk , dobrych gier sportowych, wyścigówek czy gier zręcznościowych

Dlatego nie rozumiem ,czemu niektóre gry nie wychodzą na PC a na konsole tak :|

bo konsole danego rodzaju mają identyczne podzespoły, łatwiej zatem napisać grę która pojdzie plynnie na wszystkich konsolach danego typu bez koniecznosci upgrade-u sprzetu czy oprogramowania

Jeśli kogoś nie stać na mocniejszego kompa, to lepsza będzie konsola... wiadomo , 0 zacinek.

ja uważam, że w dzisiejszych czasach nowoczesna konsola niczym nie ustępuje komputerowi jesli chodzi o gry - i uwazam ,że w wielu miejsach zdecydowanie wygrywa :-) warto miec mocnego kompa i nowoczesną konsolę- idealnie sie uzupełniają

  • 3 tygodnie później...
Superyaa
komentarz
komentarz

Ale wydaje mi się, że w niektórych portach z konsoli na bardzo mocnym PC, gdy ustawimy wszystko na maks, to grafika będzie z deczka ładniejsza. Pc ma taką przewagę, że np w gta 4 można filmy montować wraz ze zmianami kamer, jest dodatkowa stacja radiowa z możliwością słuchania własnych utworów itp :)

Conrack, ty masz chyba wszystkie możliwe platformy nextgenowe :D

djkraszinio
komentarz
komentarz
Ale wydaje mi się, że w niektórych portach z konsoli na bardzo mocnym PC, gdy ustawimy wszystko na maks, to grafika będzie z deczka ładniejsza. Pc ma taką przewagę, że np w gta 4 można filmy montować wraz ze zmianami kamer, jest dodatkowa stacja radiowa z możliwością słuchania własnych utworów itp smile.gif

no i co z tego że można słuchać własnej muzy montować filmy jak gra ledwo chodzi nawet na kompach za 3-4k a ja na konsoli sobie je spokojnie przeszedłem bez żadnej scinki i właśnie dlatego w tych czasach przewagę mają konsole

rafalluz
komentarz
komentarz

A ja bym brał Wii. Ma bardzo wiele unikalnych gier, których nie znajdziesz nigdzie indziej i ciekawe akcesoria. Ale pewnie zostanę wyśmiany, bo 'OMG, jak można wyjeżdżać z czymś z tak małą mocą obliczeniową i tak brzydką grafiką' :E

qnick
komentarz
komentarz

Wii jest fajne jak wpadną znajomi, ale samemu lepiej grać na komputerze lub ps3/xbox

NowakoV
komentarz
komentarz

Huh...to żeś rafalluz pojechał. Wii nie jest gorsze dlatego, że ma gorszą grafikę (dla mnie to nie ma znaczenia), ale dlatego, że po prostu nie ma na nim w co grać. Dobre gry wychodzą może raz na kwartał. Dopiero teraz zaczęło się dziać coś, żeby to zmienić, ale wnioskując po wynikach sprzedaży MadWorld'a raczej kiepsko wróżę ambitnym tytułom na tę platformę. I zgodzę się z tym co napisał qnick, Wii nadaje się na ustawki ze znajomymi, ale czy nie lepiej kupić ps3/x360, które też mają gry nadające się do zabawy z przyjaciółmi: buzz/scene it, lips/singstar, FNR3 i wiele innych.

Superyaa
komentarz
komentarz

Wii jest bardziej dla dzieci ;)

rafalluz
komentarz
komentarz
Huh...to żeś rafalluz pojechał. Wii nie jest gorsze dlatego, że ma gorszą grafikę (dla mnie to nie ma znaczenia), ale dlatego, że po prostu nie ma na nim w co grać. Dobre gry wychodzą może raz na kwartał. Dopiero teraz zaczęło się dziać coś, żeby to zmienić, ale wnioskując po wynikach sprzedaży MadWorld'a raczej kiepsko wróżę ambitnym tytułom na tę platformę. I zgodzę się z tym co napisał qnick, Wii nadaje się na ustawki ze znajomymi, ale czy nie lepiej kupić ps3/x360, które też mają gry nadające się do zabawy z przyjaciółmi: buzz/scene it, lips/singstar, FNR3 i wiele innych.

Nooo, wielu nie podziela Twojego zdania. Popatrz sobie na np. Super Mario Galaxy, Metroid Prime 3 (o tych wszystkich grach na imprezkę z kolegami typu Wii Sports nie wspomnę) - jedne z najbardziej zachwalanych gier w HISTORII. W Stanach i Japonii Wii akurat sprzedaje się nieźle - lepiej niż X i PS3 razem wzięte. Ale w Polsce jest za drogie - nieraz widziałem X360 tańszego niż Wii.

Dla większości jednak PS3 i X mają bardziej _wizerunek_ konsoli dla hardcore'owych graczy, co siedzą po kilka h dziennie, a Wii to bardziej zabawka na imprezy towarzyskie - bardziej to przystępne, że ta kto ujmę.

Ale z tych trzech, jak TYLKO do grania, wolałbym Xa niż PS3, bo:

1)jest tańszy

2)imo atrakcyjniejsze są exclusive'y na X360 niż na PS3

Ale YMMV.

Conrack1410
komentarz
komentarz
A ja bym brał Wii. Ma bardzo wiele unikalnych gier

dobrych gier na WII jest niestety stosunkowo niewiele

poza tym w wielu grach sterowanie za pomocą kontrolerów jest mało precyzyjne -ciekawe ale małoprecyzyjne :)

Nooo, wielu nie podziela Twojego zdania. Popatrz sobie na np. Super Mario Galaxy, Metroid Prime 3 (o tych wszystkich grach na imprezkę z kolegami typu Wii Sports nie wspomnę)

te gry jednak nie wciągają na długo i nie są tak atrakcyjne na dłuższą metę jak gry na inne konsole - dają przednią zabawe przy graniu w kilka osób ale w pojedynkę ta frajda jednak jest zdecydowanie mniejsza

imo atrakcyjniejsze są exclusive'y na X360 niż na PS3

uzasadnij

rafalluz
komentarz
komentarz (edytowane)
te gry jednak nie wciągają na długo i nie są tak atrakcyjne na dłuższą metę jak gry na inne konsole - dają przednią zabawe przy graniu w kilka osób ale w pojedynkę ta frajda jednak jest zdecydowanie mniejsza

To Twoje zdanie.

uzasadnij

Skonfrontuj listę exclusive'ów na PS3 z tymi na Xa. Sporo flagowych tytułów na PS3 już nie jest unikalne dla tej konsoli albo ma swoje niezgorsze odpowiedniki na X360. Przykłady? Tekken 6 jest już na obie platformy. GT5 - ok, ale na Xa masz Forzę. GTA też jest na obie. Ninja Gaiden - na obie, choć trochę inne gry. Crasha B. pominę, bo podobno się zepsuł. Dead or Alive 4 - tylko X. Halo 3 to samo. Final Fantasy - no ok, PS3. Bombermany - widzę na obie. Ridge Racer - obie, 6 i 7 na osobne. MGS - 4 na PS3, 2:Substance jest też na Xa.

A na Xa jeszcze DDR:Universe, Fable 2, Moto GP nowe, Lost Planet 2, Saint's Row, GoW 2...

Dla mnie wcześniej zawsze PS miało wieeeele miażdżących exclusive'ów. Tak było przy PS1, tak było przy PS2. Teraz już zdecydowanie mniej.

Conrack1410
komentarz
komentarz
To Twoje zdanie.

oparte doświadczeniami z wszystkimi najnowszymi konsolami

Skonfrontuj listę exclusive'ów na PS3 z tymi na Xa. Sporo flagowych tytułów na PS3 już nie jest unikalne dla tej konsoli albo ma swoje niezgorsze odpowiedniki na X360. Przykłady? Tekken 6 jest już na obie platformy. GT5 - ok, ale na Xa masz Forzę. GTA też jest na obie. Ninja Gaiden - na obie, choć trochę inne gry. Crasha B. pominę, bo podobno się zepsuł. Dead or Alive 4 - tylko X. Halo 3 to samo. Final Fantasy - no ok, PS3. Bombermany - widzę na obie. Ridge Racer - obie, 6 i 7 na osobne. MGS - 4 na PS3, 2:Substance jest też na Xa.

A na Xa jeszcze DDR:Universe, Fable 2, Moto GP nowe, Lost Planet 2, Saint's Row, GoW 2...

Dla mnie wcześniej zawsze PS miało wieeeele miażdżących exclusive'ów. Tak było przy PS1, tak było przy PS2. Teraz już zdecydowanie mniej.

za to sporo gier na Xboxa przestaje być exclusive-ami i pojawiają się na pc

moim zdaniem lista Exclusive-ów na ps3 jest pokaźna

Poczynając od Killzone 2 , LBP, Gran Tourismo 5 , poprzez Lair, Eye of Judgement, Uncharted, Motorstorm I oraz II czy Resistance I oraz II, kończąc na Metal Gear Solid 4 czy też Rachet

a przed nami GoW 3 , Uncharted 2 i Heavy Rain - uważam ,że to właśnie PS3 ma najlepsze Exclusive-y

  • 5 tygodni później...
*Q*
komentarz
komentarz

Xbox ma lepszego pada i większa wydajność. Wejdź na gametrailers.com Assasins Creed Xbox360vsPS3...hahaha ps3 gorzej wypada od PCta. PS3 to kuuupa

adasko887
komentarz
komentarz
Xbox ma lepszego pada i większa wydajność. Wejdź na gametrailers.com Assasins Creed Xbox360vsPS3...hahaha ps3 gorzej wypada od PCta. PS3 to kuuupa

Widzę, że z Ciebie fanboy, otóż PS3 to nie kupa. PS3 ma jeszcze niewykorzystaną moc, a to, że AC źle działa na PS3 to nie jego wina tylko programistów. To, że Xbox ma lepszego pada to się zgodzę w 1000%. Właśnie Sony mogłoby zrobić lepszego pada, bo na razie przegrywa wojnę konsolową na rzecz Xboxa. :P

*Q*
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie jestem żadnym fanboyem bo nie mam obydwu konsol. Grałem na nich dużo u znajomych i po prostu obiektywnie stwierdzam to że xbox jest lepszy. A argumenty które brzmią: "ps3 ma nie wykorzystaną moc" to mnie rozśmieszają. Jasne, jasne... lepiej się łudzić niż poznać bolesną prawdę. PS3 było zrobione tak: Im więcej tym lepiej...

Nawet na E3 nic na failstation3 nie ma. Sam iks. Iks po prostu wygrał w tej generacji....może w następnej się to zmieni albo w ogóle jakaś nowa konsola wyjdzie. Czas pokaże.

adasko887
komentarz
komentarz

Zgodzę się, że PS3 nic nie pokazało na E3 oprócz gameplayu AC2 i Uncharted 2. Ja mam obie konsole i mogę stwierdzić, że Xbox jest bardziej do grania i tylko do niego, natomiast PS3 spełnia też rolę odtwarzacza DVD/Blu-ray, i innych rzeczy. Więc lepiej mieć dwie konsole w domu, przynajmniej się uzupełniają.

Iks po prostu wygrał w tej generacji.

Wojna tej generacji jeszcze się nie skończyła, co prawda wygrywa Xbox, ale to jeszcze kilka lat.

ogóle jakaś nowa konsola wyjdzie

Konsola nowa na pewno wyjdzie. Tylko pytanie kiedy. :)

Conrack1410
komentarz
komentarz
większa wydajność

bardzo nie lubię głupot wyssanych z palca - xbox nie ma większej wydajności

PS3 było zrobione tak: Im więcej tym lepiej...

co im więcej? czego im więcej?

Nawet na E3 nic na failstation3 nie ma. Sam iks. Iks po prostu wygrał w tej generacji....może w następnej się to zmieni albo w ogóle jakaś nowa konsola wyjdzie. Czas pokaże.

beznadzieja

Iks po prostu wygrał w tej generacji.

żartujesz?

NowakoV
komentarz
komentarz

PS3 właśnie się rozkręca. Na początku deweloperzy mieli bardzo duże problemy z programowaniem na ps3, ale teraz widać już znaczną poprawę. Nadchodzi wiele świetnych tytułów na chlebaka, które miażdżą klimatem i grafiką. Nie wiem na czym popieracie swoime wspaniałe teorie, ale na pewno ps3 nie przegrało jeszcze z xboxem. Popatrzcie sobie chociażby na listę exclusive'ów zapowiedzianych na obie konsole. M$ naprawdę nie ma się czym pochwalić...

Zgodzę się, że PS3 nic nie pokazało na E3 oprócz gameplayu AC2
AC2 jest multiplatformowy...
Ja mam obie konsole i mogę stwierdzić, że Xbox jest bardziej do grania i tylko do niego, natomiast PS3 spełnia też rolę odtwarzacza DVD/Blu-ray
Bullshit...xbox wcale nie jest bardziej do grania. To że deweloperzy mieli kilka wpadek nie oznacza, że ps3 stał się teraz odtwarzaczem DVD/blu-ray z dostępem do internetu.

Konsole uzupełniają się exclusive'ami, a nie tym, że jeden jest do grania, a drugi do oglądania filmów...bez przesady.

Konsola nowa na pewno wyjdzie. Tylko pytanie kiedy
Z 3-4 lata na pewno poczekamy, o ile nie dłużej.
Mephic
komentarz
komentarz (edytowane)
bardzo nie lubię głupot wyssanych z palca - xbox nie ma większej wydajności

O ile się nie mylę to PS3 pracuje na Cellu, który wydajniejszy jest tylko na papierze, bo proces projektowania gier na Xboxa jest prostszy, a większość wydajności Cella idzie po prostu na marne. Z czasem zapewne się to zmieni ale PS3 ma jeszcze trochę w tej kwestii do nadrobienia.

GPU: Xenos jest znacznie wydajniejszy niż RSX - wystarczy porównać grafikę, nawet tych samych gier, na obu konsolach. Na papierze i w rzeczywistości wydajniejszy układ GPU ma X360.

Pamięć: X360 512 ale mniejsza przepustowość. PS3 większa przepustowość czterokrotnie ale dwa razy mniej pamięci.

All in all: konsole są co najwyżej porównywalne, choć dopóki Sony nie dopracuje porządnie gier na PS3 i nie zoptymalizuje procesu ich wytwarzania na tyle, żeby wykorzystywały w pełni możliwości PS3, to X360 będzie sobie prowadził jednak i ciężko mówić tu o wyssaniu czegokolwiek z palca. :)

Co nie zmienia faktu, że nie są to powody do kłótni bo i jedna i druga konsola daje radę ;)

A43vil
komentarz
komentarz

Jak dla mnie to ogólnie troche mnie to smeiszy że XBOX 360 PS3 są nazywane konsolami 3 generacji ? a gdzie tu 3 genercja ? Wii rozumiem nowe ciekawe kontrolery może grafiką nie grzeszy ale moim zdaniem to jedyna konsola 3 generacji. Co do reszty jak dla mnie PS3 pokaże jeszce co potrafi bo na pewno wszystkiego ta konsola nie pokazała.

Mephic
komentarz
komentarz
Jak dla mnie to ogólnie troche mnie to smeiszy że XBOX 360 PS3 są nazywane konsolami 3 generacji ? a gdzie tu 3 genercja ? Wii rozumiem nowe ciekawe kontrolery może grafiką nie grzeszy ale moim zdaniem to jedyna konsola 3 generacji. Co do reszty jak dla mnie PS3 pokaże jeszce co potrafi bo na pewno wszystkiego ta konsola nie pokazała.

No nie wiem... prawdopodobnie 3 generacja objawia się w bezprzewodowych padach, lepszej grafie i ciekawym rozwiązaniom w aspekcie dostępu do sieci... cóż.. Rzeczywiście Wii miażdży, bo daje rozrywkę nieporównywalną z żadną inną konsolą.

PS3 ma dużo do pokazania i z czasem Xboxa pewnie wyprzedzi, tyle że wtedy wyjdzie już nowy Xbox a chwilę później PS4. Jak dla mnie to mierz siły na zamiary, zanim gry na PS3 wykorzystają jego potencjał, to przyjdą już nowe konsole. Więc dalej utrzymuję, że x360 jest po prostu bardziej sensowny.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.