x-kom hosting

PC, XBOX 360 czy PS3

Co lepsze do grania ?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co lepsze do grania ?

    • PS3
      64
    • PC
      94
    • XBOX 360
      66


Gość
komentarz
komentarz
kolega Conrack1410 ma 360ke i PS3

Nie tylko, ma jeszcze wii, do tego z przenośnych psp i nitendo ds.

PS 3 mam, nad X'em się poważnie zastanawiam - chociaż tyle co ja gram to chyba ps3 mi wystarczy.

PS3 w dzisiejszych czasach to nie jest już nic dziwnego. Jeżeli ktoś dużo gra to bardzo się opłaca! Za 1500zł mamy PS 3 i wiele, wiele godzin zabawy (o ile stać nas na jakieś gry :))

Conrack1410
komentarz
komentarz
stoliczek na którym leży PS3 sam robiłem

no i fajnie :D ale zdjecia slabej jakosci

PS 3 mam, nad X'em się poważnie zastanawiam - chociaż tyle co ja gram to chyba ps3 mi wystarczy.

no ja teraz muszę znajdowac wiecej czasu na granie

PS3 w dzisiejszych czasach to nie jest już nic dziwnego. Jeżeli ktoś dużo gra to bardzo się opłaca! Za 1500zł mamy PS 3 i wiele, wiele godzin zabawy (o ile stać nas na jakieś gry

zwłaszcza ,że h=jest mnóstwo świetnych exclusive-ów na ps3

Gram teraz w Motorstorma 2 i poprostu wymiata :P

TiMek
komentarz
komentarz

Więc co mi się opłaca kupić bardziej? XBOX 360 do tego monitora "22" cale LCD czy poprostu lepszy sprzęt do kompa.

Najbardziej lubię grać w jakieś FPS'y jak np. Crysis i RPG np. Gothic czy Oblivion.

PS do padów z konsol nie jestem przyzwyczajony i tu troche dziwne pytanie :D Czy można kupić klawiaturę i myche by podlączyć ja do konsoli jak bym chciał zagrać np. w strzelanke ?

Naxi
komentarz
komentarz

oddalem glos na ps3 ale niestety mam porownanie tylko do pcta :( zalezy w co bedziesz gral bo jezeli zalezy Ci na duzej ilosci tytulów i tanszych cenach gier to bierz xboxa ale ps3 jest bardziej "przyszlosciowy"

PS klawiature mozna nie wiem jak z myszka

PPS do pada sie przystosujesz zanim sie obejrzysz

TiMek
komentarz
komentarz

Właśnie czytam o jakimś adapterze przez który można podlaczyć myszke i klawiature ale nie ma nigdzie ile takie coś może kosztować i czy jest już w sprzedaży. Może wiecie coś na ten temat?

Kamilosław
komentarz
komentarz

Jest jakiś adapter ale kosztuje około 300 zł, i podobno jak sie podepnie myszkę lub klawiaturę to nie jest tak kolorowo jak na komputerze.

Conrack1410
komentarz
komentarz

taki adapter to sprawa nie warta zachodu

daje kiepski efekt i mało która gra to wykorzystuje

do ps3 jest myszko-pad fragfx i muszę powiedzieć ,że akurat ten wynalazek sprawdza się nieźle

djkraszinio
komentarz
komentarz
no i fajnie biggrin.gif ale zdjecia slabej jakosci

no wiem że słabej cyfrówke zabrała moja siostra na obóz

Gram teraz w Motorstorma 2 i poprostu wymiata tongue.gif

o właśnie i jak tam wrażenia bo ja kupiłem sobie teraz jedynke i niedługo planuje kupić 2 warta zachodu jest ta gra??

Conrack1410
komentarz
komentarz

jedynkę przeszedłem i sporo grałem w sieci także dobrze poznałem tą grę

Dwójka jest pod każdym względem lepsza. Bardzoej dopracowana grafika, więcej rodzajów pojazdów , kapitalne lokacje, śwetny , bardzo ulepszony model jazdy no i sama frajda z gry jest jeszcze większa

gorąco polecam - według mnie jedna z najlepszych gier w jakie można zagrac na konsoli

Gość
komentarz
komentarz

Motorstorm 2 - także polecam! Kupiłem jakoś odrazu po premierze i zaraz mi ps3 się zepsuł, ale już od tygodnia mam sprawnego więc właśnie gram! Jedynki nie miałem, więc nie mam porównania, ale druga część - bajeczna!

Superyaa
komentarz
komentarz

A ja kiedyś tam miałem tę... PStrójkę i coś Wam powiem... jaki by ze mnie PieCuch nie był, ale muszę przyznać, że gra w łóżeczku z bezprzewodowym padem, jest po prostu miodna.

P.S. do PS3 można klawiaturę i mysz podpiąć, ale wtedy gra już traci swoje uroki :)

Co do Xboxa, to szkoda by mi było kasy na tego "złotego" Liva, żeby w multi zagrać ;)

djkraszinio
komentarz
komentarz

kurde to kupuje tego Motorstorma :D jeszcze tylko kasę muszę skądś wziąć na Little Big Planet i Killzone 2 :D

Kamix
komentarz
komentarz
Xbox 360 hmmm cena zabija, kosztuje nie wiele wiecej niz PS2, Dla ciebie lepszym wyborem bedzie xbox 360 poniewaz ma HD Ready a twoj monitor ma mniej wiecej rodzielczosc HD Ready smile.gif,

Xbox ma jak najbardziej FullHD, nie wiem o czym wy gadacie.

djkraszinio
komentarz
komentarz

zgadza się obsługuje Full HD ale i tak na xboxie większość gier chodzi w HD Ready

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz
PS3 jest lepsze poniewaz ma wczesniej wspomniany Blue-Ray, Rozdzielczosc Full HD, Gry są tansze no i co sie wiaze z tymi rzeczami PS3 ma nowsza konstrukcje, kiedy xbox360 juz nie bedzie dawal rady PS3 bedzie dawalo rade :)!! Ale jest jeden temat gry maja zajedobra grafike tylko wtedy gdy sa odpalane w Full HD, na telewizorach HD Ready (ktore maja stosunkowa mala rozdzielczosc, do takiego duzego ekranu) wygladaja koszamarnie pozniewaz gry sa dostosowane do Full HD

Xbox 360 hmmm cena zabija, kosztuje nie wiele wiecej niz PS2, Dla ciebie lepszym wyborem bedzie xbox 360 poniewaz ma HD Ready a twoj monitor ma mniej wiecej rodzielczosc HD Ready :),

za cene PS3 mozesz kupic xbox'a 360 (wersje arcade) + slabszy komputer, skoro konsole masz do gier to komputer sie przyda do filmow, internetu :)

czyli podsumujmy:

PS3 kupujemy wtedy gdy mamy Telewizor/Monitor Full HD

Xbox'a kupujemy gdy mamy Telewizor/Monitor w ~ HD Ready

Xbox 360 jest upgradowany , przykładem może być wymiana procesora np na Falcon [ 65 nm ]

Po za tym ps3 , nie różni się niczym od xboxa w praktyce , różni się tylko tym co jest napisane na pudle , ale jeśli Ciebie to właśnie interesuje to widać , że wolisz ps3.

ps3 ma 8 rdzeni czy coś takiego a xbox 360 - 3 ... i powiedz mi kiedy , gdzie , i jak zauważysz tą różnice tym , że zamiast przykładowo 100 latających papierków zauważysz 80? robi tobie to różnice ? jeśli mówiąc , że ps3 w przyszłości da rade a xbox 360 gadasz bzdury , bo w grach nie ma prawie żadnej różnicy grafika , płynność , rozgrywka XBOX 360 I PS3 TO JEDNO I to samo różnią się marką i nazwą ... ale korci mnie to pytanie

proszę odp mi jakim cudem ,, PS3 '' da rade a xbox 360 nie? :) każdy wie , że dzisiaj najważniejszy jest dobry procek i mocna grafika , grafika? xbox 360 i ps3 posiadają prawie, że identyczne więc cierpliwie czekam na odp

Conrack1410
komentarz
komentarz

pytasz dlaczego playstation jest bardziej przyszłościowe? już odpowiadam ...

Pierwszą i najważniejszą kwestią jest wbudowany napęd blu-ray który obsługuje płyty o dużo większej pojemności niż xbox ... Gry ewoluują i niestety zajmują dużo więcej miejsca - z tego powodu to właśnie playstation ma większe szanse przetrwania dłużej

druga kwesita to data premiery obu konsol

xbox 360 - 22 listopada 2005

playstation 3 - 11 listopada 2006 - czyli niemal rok później

teoretycznie zakładając gry na xbox 360 powinny wyglądać dużo lepiej bo rok dłuższej obecności na rynku daje większe możliwości poznania kodu i tworzenia gier

sytuacja ma się tak ,że obie konsole prezentują się graficznie bardzo podobnie i zaryzykowałbym stwierdzenie ,że playstation w ostatnim czasie prezentując Killzone II podniósł nieco poprzeczkę (podobnie jesli chodzi o gry wyścigowe - Gran Tourismo Prologue - we wstępnej wersji olśniewa grafiką) .... Zobaczymy jaka będzie odpowiedz Microsoftu

Plyastation 3 i Xbox 360 to konsolę różniące się pod wieloma względami - myślałem ,że to oczywiste

tajfun30
komentarz
komentarz

Ja myślę że największą przyszłość mają komputery i służą do wszystkiego nie tylko do grania, PC ma większe możliwości, można samemu dobrać podzespoły, w konsolach jesteśmy skazani na to co nam dadzą i często są niedopracowane i podatne na awarie.

falcon1984
komentarz
komentarz

Chyba właśnie jest na odwrót, to jest zaleta konsol

Kupujesz x-klocka i póki na niego gry wydają to grasz kilka lat w nowości i nie przejmujesz się wymaganiami bo o to żeby grał na konsoli ruszyła martwi się producent gry. A PC własnie przez to że nie jest tylko do gier sprawia sporo problemów: to restarty, blue screeny, zwiechy, przegrzewanie się karty, a to gra nei spełnia wymogów na rocznym dopiero kompie... można tutaj sporo wymieniać

A konsola jest stworzona do gier :)

Superyaa
komentarz
komentarz (edytowane)

opóźnienie wydania PS3 odbiło się na jej sprzedaży.

Jak Xbox starczy na powiedzmy... 3 lata, a PS3 na 4, to i tak nowe PS będzie musiało wyjść w miarę równo, bo inaczej to zgubi Sony...

Kamix
komentarz
komentarz

Co stwierdziłem po tym jak grałem sporo na obu konsolach.

PS3 jest cichy, a Xbox to prawie helikopter.

tajfun30
komentarz
komentarz
Chyba właśnie jest na odwrót, to jest zaleta konsol

Kupujesz x-klocka i póki na niego gry wydają to grasz kilka lat w nowości i nie przejmujesz się wymaganiami bo o to żeby grał na konsoli ruszyła martwi się producent gry. A PC własnie przez to że nie jest tylko do gier sprawia sporo problemów: to restarty, blue screeny, zwiechy, przegrzewanie się karty, a to gra nei spełnia wymogów na rocznym dopiero kompie... można tutaj sporo wymieniać

A konsola jest stworzona do gier :)

Nigdy w życiu nie miałem ani jednego problemu który wymieniłeś :hurra:

Superyaa
komentarz
komentarz

A ja chciałbym się dowiedzieć, czemu PieCowi trza minimum 512 grafiki na nowe gry, a konsoli 256?

Mis776
komentarz
komentarz

Ponieważ na PC piractwo jest olbrzymie a na konsolach nowej generacji prawie nei istniej :P Więc tfurcy wiedzą na kim więcej zarobią i im poświecaja więcej czasu na optymalizacje itp. :P

tajfun30
komentarz
komentarz
Ponieważ na PC piractwo jest olbrzymie a na konsolach nowej generacji prawie nei istniej :P Więc tfurcy wiedzą na kim więcej zarobią i im poświecaja więcej czasu na optymalizacje itp. :P

:wysmiewa:

W jakim ty świecie żyjesz, piractwo na konsole prawie nie istnieje dobre, pierwsze poczytaj jak się tworzy gry na konsole a jak na PC zanim będziesz takie głupoty wypisywał.

Kamilosław
komentarz
komentarz (edytowane)

Konsola ma cały czas takie same bebechy, dzieki czemu mogą nawet z niej cała moc wyciagnac. A jak wiemy w PC prawie kazdy ma co innego w srodku.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.