x-kom hosting

Użycie procesora - Proces bezczynności systemu

pk1991
utworzono
utworzono

co z tym zrobic ? co to w ogóle za proces ? Proces bezczynności systemu , bierze aż 99% :/

http://zapodaj.net/59804810.jpg.html tu jest screen

webber
komentarz
komentarz

Ech... bezczynność 99% = procesor jest obciążony tylko w 1%. Bezczynność to nie użycie.

pk1991
komentarz
komentarz

ale coś wraz jest z prockiem , jak pogram chwile w nowsze gry , a dłużej w starsze , to mi gaśnie ekran , może to być przez to że procek sie grzeje za bardzo ? mój procek to celeron 3,33ghz , jak miałem taktowanie 1,86ghz to gry sie cieły ale nie gasł ekran

kajzer
komentarz
komentarz

sprawdź temperatury, podaj konfigurację komputera, zwłaszcza markę i model zasilacza.

sprawdzałeś np. Orthosem stabilność po OC ??

pk1991
komentarz
komentarz

OC nie robiłem ,, to taktowanie samo mi sie zmieniło a po jakimś czasie było już ok , wszyscy mi mówią że zasilacz do wymiany , ale zawsze jak robie coś przy procku to sie coś zmienia znajomy sprawdzał mi zasilacz to wszystkie napięcia itp. są ok

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.