x-kom hosting

XFX 8800 GT Alpha Dog (256MB DDR3 256-bit)

kryniu501
utworzono
utworzono

mam zamiar to kupic cenka 290zł co myslicie warto i czy mój chiftek 420 da rady

fball
komentarz
komentarz

Opłaca.Tak szef 420w da rady

kryniu501
komentarz
komentarz
Opłaca.Tak szef 420w da rady

ok fajnie wezme ja bo chorowałem na radka 4850 ale jak widze co sie dzieje z cenami to masakra nie bde przepłacał 300zł za te same kaltki

Lipton
komentarz
komentarz

Do jakiego procka chcesz wsadzić tą kartę ?

Tanio 290 zł za 8800GT...

kryniu501
komentarz
komentarz
Do jakiego procka chcesz wsadzić tą kartę ?

Tanio 290 zł za 8800GT...

chcę do 8400 bedzie pasowało?

Lipton
komentarz
komentarz

Tak będzie ok ;)

Teraz zauważyłem, że jest to wersja z 256mb na pokładzie mimo to jest to atrakcyjna cena jak na 8800GT.

Gość
komentarz
komentarz

Za słaby zasilacz, bardzo słaba linia 12V, nadaje sie do starych komputerów.

Lipton
komentarz
komentarz

Kierowałem się dwoma liniami +12V jedna 15A druga 18A, co dawało by nie złego kopa, ale z tego co widzę maksymalne obciążenie to 216W. Czyli niezła kicha.

kryniu501
komentarz
komentarz
Kierowałem się dwoma liniami +12V jedna 15A druga 18A, co dawało by nie złego kopa, ale z tego co widzę maksymalne obciążenie to 216W. Czyli niezła kicha.

no to wkoncu sie nada czy nie bo jedni ze tak drudzy ze nie to kto ma wiedzieć konkret proszę

Gość
komentarz
komentarz

Nie da rady, tzn uruchomić się uruchomi, ale będą restarty najprawdopodobniej.

kryniu501
komentarz
komentarz

a jest taka opcja ze moze mi sie spalic cos w kompie czy tylko najwyzej zasilacz spłonie

Gość
komentarz
komentarz

Nic się nie powinno spalić. Zasilacz, mimo ze ma swoje lata, to ma także odpowiednie zabezpieczenia.

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

ZAsilacz do wymiany jak chcesz wsadzać cos nowoczesnego,ta karta do wersja 256mb wiec nie warto.

Gość
komentarz
komentarz
XFX 8800 GT Alpha Dog

Szkoda ze 256mb, ale za te pieniedze sie oplaca, tym bardziej ze jest dobrze podkrecona, bo to Alpha Dog, z tego co wiem to chyba po 75mhz wiecej na pamieci i GPU, cena jak za 8800GS 384mb wiec jak najbardziej sie oplaca, a no i jeszcze dobre OC ma ta karta, czyli moze miec tak wydajne GPU jak 8800GTS 512mb, tylko oczywiscie pamieci malo.

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

W tej cenie ma 8800gs/HD 4670/HD 3850 ktory sa wyraznie mocniejsze od 8800gt 256mb

8800gt 256mb jest raczej niewypałem i nie ma sensu sie nawet nad nia zastanawiać w tej cenie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.