x-kom hosting

Nowys Dysk twardy

Razer0807
utworzono
utworzono

Witam

mam dylemat, ponieważ mam na kompie 40gb :( bardzo mało i mi sie wystarcza, kupiłem nowy 160gb, ale nie wiem jak podłączyć, bo raz jak podłączyłem to pisało że nie ma systemu o.O i nie wiem co robić

mam płyte gówną MSI KT3 Ultra2-C (MS-6593)

E-APA
komentarz
komentarz

no skoro kupiles nowy dysk i odlaczyles stary, to wiadomo ze nie bedzisz mial systemu.. musisz zainstalowac, chyba ze zostawiles stary, to wtedy tylko pozmieniaj tasmy

Daniel W.
komentarz
komentarz

Jaki dysk kupiłes? Z interfejsem ATA,czy SATA?

Jezeli ATa,to nowy dysk wyzworkuj jako Slave..,względnie podłącz jako Secondary Master,powinnien sie system zbootowac poprawnie

Jezeli zas SATA,to wejdz w BIOS, zmien HDD Priority,lub pokrewna funkcje.Przydziel 1 dla dysku na którym masz system

pozdrawiam

Daniel W.

Razer0807
komentarz
komentarz

do starego dodałęm nowy, nie że tylko ten nowy, ale nie wiem, dajcie jakis schemat czy coś :(

a może moj płyta nie może tego odczytać?

edit// napisane na nim jest jakieś ultra Ata

E-APA
komentarz
komentarz

czyli masz ATA, zrob tak jak napisal kolega Daniel W.

Razer0807
komentarz
komentarz

heh, już wszystko ok, Daniel pomógł mi na gg, wiem że powinno być na forum, ale przy okazji było wiele innych problemów, i na forum nie dało by rady

a na dodatek, jestem zielony jak ogórek :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.