x-kom hosting

Problem , prawdopodobnie dysk

Bandzioch
utworzono
utworzono

Jako ze to moj pierwszy post , chcialbym sie przywitac na forum , wiec Witam !~

Mam taki problem . np. wlaczam sobie gta san andreas i po 30 sekundach grania pojawia sie nie biski ekran i nic nie moge zrobic , musze res. lub wylaczyc i wlaczyc , najdziwiniejsze jest to ze nie ma nic na pisane zednych bledeow itp. na tym tak zwanym blue screenie . To samo jest gdy wlaczam half life 2 , zaraz gdy skonczy sie loading , wywala mi tez niebieski ekran . Juz nie wiem co z tym zrobic .

Ps. moj komp to : Dysk 40gb maxtor , procek amd athlon 2.0 , radeon 9600 , 768mb ramu , plyta nvidia ale jaka nie jestem do konca pewny .

DR_DRE
komentarz
komentarz

a co pisze na tym niebieskim ekranie ?

Bandzioch
komentarz
komentarz

o to chodzi ze wlasnie nic .

DR_DRE
komentarz
komentarz

jeśli to samo niebieskie tło jest to można podejrzewać że to błąd systemu operacyjnego lub jakaś usterka sprzętowa, musisz wykluczyć co nie jest zepsute i dojść która cześć jak coś jest wszystkiemu winna

Daniel W.
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie pamięc... Sciag program Memtest,czy tez GoldMemory, wypal na bootujaca płyte,czy dyskietke..Ustaw bootowanie z tego napędu,sprawdz pamięc...

WERSJA PROSTSZA

Sciągamy Narzędzie Hirens Boot, Ultimate Boot CD -do wyboru

wypalamy obraz ISO,bootujemy(tak jak system operacyjny) tam znajdujemy którys z powyzszych programów i testujemy pamięc...Komputer ostawiamy na kilka godzin,test bedzie dokładniejszy...

Test ten pomoze pwykluczyc(jezeli istnieje) Usterke pamieci RAM

pozdrawiam

Daniel W.

Bandzioch
komentarz
komentarz

Jezeli zrobie tak jak pisal Daniel W. obejdzie sie bez kupywania nowych czesci ?

arusi1
komentarz
komentarz

nie jeśli ci wykaże ten test że jest uszkodzona pamięć ram

Bandzioch
komentarz
komentarz

Po wykonaniu wielu testow programem hierns boot , pamieci sa sprawne , a dysk mial jeden bad sector , i odrazu zostal naprawiony przez ten program podczas testu , po tych testach mysle sobie odpale gta sa , a tu psikus . Gra uruchamia sie , ale nawet nie uruchamia sie zadne logo , zadne intro tylko jest czarny obraz . czym moze to byc zpowodowane ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.