x-kom hosting

przenoszenie dysku

hnaciu
utworzono
utworzono

Powiedzmy, że np. zepsół mi się cały komp oprócz dyskuu twartego, na którym mam ważne informację i teraz chce włóżyć ten dysk do nowego kompa. Jak to zrobić, pnieważ słyszałem, że windows działa tylko na tym kompie, na jakim był instalowany?

Pytam się z ciekawości bo miałem taką sytuację i zastanawiam się jak informatyk rozwiązał ten problem.

Gość
komentarz
komentarz

windows windowsem, nie jestem pewien, może ci wykryć 2 systemy (A i B)

system A masz na nowym kompie

a system B na starym dysku, jesli wykryje 2 systemy odpalasz ten co jest na kompie, i przerzucasz sobie stare dane na nowy dysk

jak masz partycje to nic

hnaciu
komentarz
komentarz

tylko po pierwsze na nowym kompie nie ma dysku a po drugie to te wszstkie dane zostały przeżucone i to wyglada tak jak na starym kompie.

dar55
komentarz
komentarz
przeżucone
przerzucone ;)

stary dysk bierzesz do kolesia , podpinasz jako drugi , przenosisz dane na D , wracasz do swego nowego kompa , formatujesz C i instalujesz system = komp hula

hnaciu
komentarz
komentarz

ale jak go biorę do kolesia to jak moge przenosić dane na D ? normalnie sie włączy nawet jeśli windows nie był instalowany na tamtym kompei?

dar55
komentarz
komentarz

dysk podpinasz jaki drygi , secondary a komp kolesia startuje z jego windowsa. Twój dysk będzie widziany jako kolejne partycje i napewno twoje C będzie u niego D :) , a twoje D u niego ostatnia wolna literka

hnaciu
komentarz
komentarz

to czyli jego D będzie widziany jako E?

a jak przeżuci z mojego C na D to potem zainstaluje windowsa na nowym kompie i przeżuce to co chcę z D na C?

dar55
komentarz
komentarz

to czyli jego D będzie widziany jako E?
możliwe , lub F, lub G itd
a jak przeżuci z mojego C na D to potem zainstaluje windowsa na nowym kompie i przeżuce to co chcę z D na C?
dokłądnie

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.