x-kom hosting

Problem z czytnikiem kart

Marko_91
utworzono
utworzono

Witam,

Nie wiem czy dobrze zamieściłem temat ale wydawał mi się odpowiedni. ;)

mam taki problem: <_<

Po zmianie płyty głównej nie mogę podłączyć czytnika kart (komputer go nie widzi) w starej płycie czytnik był podłączony pod wejście (USB78) w nowej także podłączyłem pod to samo wejście. Płyta Główna Asus M2N SLI Deluxe (nForce 570-SLI). :mellow:

Może wiecie jaka może być przyczyna że czytnik nie działa, może trzeba podłączyć pod inne wejście na płycie? Nie mam pojęcia co trzeba zrobić jeżeli ktoś wie proszę o pomoc. :unsure:

Daniel W.
komentarz
komentarz

Mozesz miec wyłączony,tudziez ograniczony koltroler USB w BIOSIE. Przepratrz BIOS za opcjami zwiazanymi z USB...

Liczba USB na płycie,lub cos takiego

pozdrawiam

Daniel W.

Marko_91
komentarz
komentarz
Mozesz miec wyłączony,tudziez ograniczony koltroler USB w BIOSIE. Przepratrz BIOS za opcjami zwiazanymi z USB...

Liczba USB na płycie,lub cos takiego

jednak to nie to ponieważ gdy podłączyłem USB z przedniego panelu w miejsce gdzie był podłączony czytnik to wszystko działało prawidłowo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.