x-kom hosting

Karta

frezer1414
utworzono
utworzono

Mam pytanie.Czy jak włoze gtx'a 260 do amd 2x 5200+ to coś sie stanie i czy ten gt'x wejdzie na płyte M2N-E SLI.Ile moge daź max za nowego bez gwarancji.

Mag Magik
komentarz
komentarz

Płyta ma PCI-Express x16 więc nie powinno być problemów z umieszczeniem tego GTX'a. Powiedz jeszcze jaki masz zasilacz, dokładnie marka i moc (W).

lebron123
komentarz
komentarz

Z tego co widze to ma AMACROX WARRIOR 500W więc nie powinno byc problemow.

frezer1414
komentarz
komentarz

Ten mój procek bardzo będzie spowolniać.

??????????????

lukasz1908
komentarz
komentarz

Zależy jak się buja , z tego co wiem ten gtx'a 260 potrzebuje z 3,8 ghz , jak dla mnie interes nie opłacalny .

A ten warrior ma w rzeczywistości tylko 450 W więc nie wiem czy da radę . Kup coś tańszego bardziej pod twój komputer np. HD 4850 ( proc po 3.0

a zasilacz świetny do niego )

frezer1414
komentarz
komentarz

Co lepiej brać bo kolega chce sprzedać gtx'a za ok 600zł bez gwarancji to chyba będzie lepszy wybór niz 4850?

faciek
komentarz
komentarz

Zrezygnuj z 260 gtx nie włożysz jej do tej płyty ma ona kondensatory na krawędzi płyty przy śledziu

frezer1414
komentarz
komentarz

Niech ktoś jeszcze sie wypowie w sprawie zamontowania tego gtx'a do mojej płyty jeden mówi ze sie da drugi ze nie to jak w końcu.

faciek
komentarz
komentarz

gtx 260 i 280 mają przy śledziu wypust plastikowy a na twojej płycie są w tym miejscu kondensatory i dupa nie włożysz tej grafiki chyba że w drugi slot ale to bez sensu

frezer1414
komentarz
komentarz

czemu bez sensu?

wez pokaz mi ten wpust na zdjęciu

lukasz1908
komentarz
komentarz

Dobrze jak będzie pasować na 2 slocie to niech wkłada .

żadna różnica na którym siedzi .

Bierz geforca 260 jak masz za 600 zł jest lepszy , kiedyś se kupisz lepszy proc pod niego !!

Widziałem tą płytę , jest bardzo dobra . I spokojnie zmieści się na dolnym czarnym slocie GF 260

frezer1414
komentarz
komentarz

A ile max moge dać za gtx'a 260 nowego bez gwarancji, nowy z gwarancją jest wart 999zł

faciek
komentarz
komentarz

Tylko że na dolnym slocie będzie mniej wydajna niż 9800 gt tam jest pci ex x8

Jak dobry koleś to pożycz od niego i się przekonaj

frezer1414
komentarz
komentarz

2 x PCI Express x16 slot with NVIDIA SLI technology support, at x8, x8 speed

to oznacza ze te 2 sloty mają po x16???

Gość
komentarz
komentarz

za 600zl to okazja, postaraj sie sprawdzic czy wejdzie, bo moze byc problem nawet z drugim PCI-E bo tam radiator od chipset'u moze przeszkadzać

frezer1414
komentarz
komentarz

A ile max moge dać za gtx'a 260 nowego bez gwarancji, nowy z gwarancją jest wart 999zł bo on często decyzje zmienia

Pozyczyć nie moge bo on mieszka w innym mieście.

Czy jest warta 700zł?

tomekk600
komentarz
komentarz

ja bym brał od razu nawet jak nie chcesz jej miec na allegro za mniej niz 9 baniek nie kupisz. jak ci sie nie bedzie podobac (= ładnie działac) to najwyzej sprzedasz:P za 750 pójdzie jak goraca bułeczka xD

faciek
komentarz
komentarz

Z drugiej strony to nie ma gwarancji to można wyciąć ten wypust plastikowy żeby nie przeszkadzał tak czy tak to sie opłaca bo ona na pewno niema roku ja bym brał taniej nie kupisz żadnej tak wydajnej karty

lukasz1908
komentarz
komentarz
Tylko że na dolnym slocie będzie mniej wydajna niż 9800 gt

To jak to jest , dolny slot jest mniej wydany ?? Proszę o odpowiedź .

faciek
komentarz
komentarz

Tak, dlatego różnią się kolorami górny ma x16 a drugi x8 lub x4 przy slotach jest napisane x16 psyhical x8 electrical jezeli tak to pracuje z predkoscą x8 jerzeli tylko jest napisane x16 psyhikal to predkosc jest x16 są płyty że na dwóch slotach są pełne predkości ale to te co mają trzy słoty PCI ex i to też nie wszystkie płyty też w niektórych płytach jest tak że drugi slot jest tylko do drugiej karty (SLI) jeżeli mamy tylko jedną karte i wepniemy w drugi to nawet nie odpali komp

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.