x-kom hosting

Jaka grafika pod archaika?

marekpapke44
utworzono
utworzono

Witam mam prośbę odnośnie kupna karty graficznej do mojego starawego już kompa chciałbym kupić dobrą kartę graficzną pod taką płytę główną: p4vxasd2+ jest już bardzo stara :unsure: więc proszę o pomoc w doborze grafiki chodzi o w miarę możliwości gry takie nowsze i ile by ta przyjemność kosztowała??? :huh: pozdrawiam i dziękuję MarekPapke :D

pm666
komentarz
komentarz

Podaj procka i zasilacz.

marekpapke44
komentarz
komentarz

procesor: Intel® Celeron® CPU 1.70 GHz zasilacz nie wiem... do tej pory miałem: NIVIDIA GeForce4 MX 440...

Lipton
komentarz
komentarz

Proponuje coś pokroju Radeona X700, lub zwykły GF 6600, nie GT. Jaka zasiłka ?

Machur
komentarz
komentarz

skoro to chodziło od początku pod mx 440, to tak czy siak do wymiany. Chieftec 350w polecam

Gość
komentarz
komentarz

dodam ze nie radzilbym brac Radka x700 bo on nie ma P.S 3.0 wiec nowsze tytuly po prostu nie beda chodzic...

Machur
komentarz
komentarz

a ja z kolei bardzo dobrze wspominam gf 6600:) na ktorym pogralem nawet w crysisa;) właśnie jego polecam

marekpapke44
komentarz
komentarz

ludzie a zasiłkę to jak mam podać na forum bo na tym pudełeczku w kompie jest duuuuużo numerków i parametrów... co mam więc dokładnie podać ???

Lipton
komentarz
komentarz

Musisz odkręcić bok obudowy i lewym górnym rogu będzie taka puszka :)

marekpapke44
komentarz
komentarz

zasiłka coś takiego: ATX Switching power supply, model atx 300 for pentium IV

a dokładnie:

ACI/P:VOL:115/230V~CUR:6/3A

MAX.FREQ:50-60Hz

Lipton
komentarz
komentarz

Zasilacz do wymiany ;)

Poszukaj na allegro Fortrona, najlepiej wersja 400W HLN lub Modecom MC 350W.

Unitra
komentarz
komentarz

Marek to co nam podałeś to jest z jakiegoś programu czy pisze tak na naklejce na zasilaczu?

marekpapke44
komentarz
komentarz

dokładnie to rozkręciłem kompa i pisało tak na naklejce na puszce z zasilaczem ale zbytnio nie wiem o co kaman :huh: dlatego napisałem wszystko co tam było :D

allegro znalazłem tego fortrona za 70 zł jak myślicie uczciwa cena ?? a i pytanko czy zakupując tego rodzaju zasiłkę będę mógł w czasie późniejszym wymienić główną na lepszą czy wtedy od razu nowszy zasilacz potrzebny ???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.