x-kom hosting

Nowa obudowa, musi być super chłodzona!

Gość
utworzono
utworzono

Simanko kupuje kompa i chcę jakąś obudowe , tylko żeby była bardzo dobrze chłodzona , najlepiej z 4 wentylatory . Jestem ograniczony finansowo , maks 400 zł.

falcon1984
komentarz
komentarz

Antec Nine Hundred

Gość
komentarz
komentarz

Dobry jest ten Antec , a ile ma wiatrakow ???

falcon1984
komentarz
komentarz

Dobry jest, ma 3 wentyle i możliwość instalacji czwartego. W tej budzie jest lodówka, to masz gwarantowane :)

Wygląd też fajny i ma plexi z boku. Tylko że cena to 450zł, a jeszcze niedawno kosztowała 350zł bodajże, ehhh ten krach gospodarczy

http://www.komputronik.pl/Obudowy/Antec_Ga...00,cpsrc,ceneo/

Gość
komentarz
komentarz

E tam spoko 450 zł to wcale nie tak dużo na obudowe , mój kolega kupił sobie Coolermaster Cosmos , za 800 zł i chłodzenie wodne , to jest sprzęt !!!

Czyli radzicie kupić Antca Nine Hundred , napewno loduwa , bo ja muszę mięć w obudowie chłodno .

falcon1984
komentarz
komentarz

No jest bardzo chłodna, ja ci ją polecam

Poczytaj sobie komentarze na komputroniku z tego linku, ma bardzo wysokie oceny. Jest chłodna i do tego ma efektowny wygląd

mis456
komentarz
komentarz
zyli radzicie kupić Antca Nine Hundred , napewno loduwa , bo ja muszę mięć w obudowie chłodno .

Lepszy jest NZXT Tempest bo ma filtry przecikurzowe. W Antecu w środku jest masakra. Ja Ci polecam tego NZXT

Gość
komentarz
komentarz
W Antecu w środku jest masakra.

Nie prawda.

mis456
komentarz
komentarz
Nie prawda.

Może nie aż tak źle, ale jest brudniej niż w NZXT. Poza tym jest ona droższa

Gość
komentarz
komentarz

A jeszcze jakąś inną polecacie ?

mis456
komentarz
komentarz

Cooler Master 690- tylko dokup wentyle zeby miał wszystkie miejsca na nie zapełnione

marcin8
komentarz
komentarz

Ja mam Antec NineHundred i szczerze ci ją polecam.Dysk ma 25st,mobo ok.34st.A tak wogóle to ona ma 4 wentyle:2 z przodu ,1 z tyłu i 1 na górze ;)

bush
komentarz
komentarz

A może Antec Gamer Nine Hundred Two ?

Gość
komentarz
komentarz

A czym się różnie normalny antec od tego Two

Jokeer
komentarz
komentarz

Ale on jest sporo droższy od normalnego Nine Hundred ;)

Gość
komentarz
komentarz
A może Antec Gamer Nine Hundred Two ?

Za tą kasę lepiej kupic Antec 1200...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.