x-kom hosting

K550i + program pod GPS

dudeck
utworzono
utworzono

Witam, mam SE k550i. Dokupiłem odbiornik wayfindera na allegro (http://allegro.pl/item529300209_gps_royaltek_bluetooth_sirf_star_iii_gratis.html).

Na razie używam aplikacji trekbuddy wraz ze zrobionymi mapami z google maps. Siedzę w internecie już z tydzień i się pogubiłem. Czy jest jakaś aplikacja służąca do nawigacji całkowicie bezpłatna mająca wbudowaną mapę?? A jak nie to co mam zrobić, żeby mieć jak najtańszą nawigację samochodową na moim telefonie?

Znalazłem na razie:

naviexpert 2zł/dzień bdb

navi4all- free do 2010, ale pobiera sporo z GPRS

amazegps- free, pobiera dane z GPRS

trekbuddy- całkowicie free, nic nie pobiera, ale nie ma nawigacji głosowej na której mi zależy

szwędraczek- podobnie do trekbuddy

Z góry thx za odpowiedzi.

Gość
komentarz
komentarz

Eee do GPS-a najlepiej symbian albo WM - dużo programów, i nie ma takiego problemu jak np. dogrywanie map (Wrzucasz do folderu). Pod Jave na ogół GPS-y to straszne niewypały. Symbek i WM rządzą :P I nie znajdziesz takiego pod jave żeby była nawigacja głosowa :P

n31T
komentarz
komentarz

Dokładnie. Nie ma co pchać się w jakieś wynalazki. Najlepiej do navi wziąć telefon z nokia maps 2.0 lub po prostu PDA + auto mapa. Swoją drogą, to na k550i działa Ci jakaś navi ? :o

dudeck
komentarz
komentarz

trekbuddy działa, naviexpert też podobno działa, navi4all też, amazegps też...

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Najlepiej GPS to tylko pod system operacyjny. Java i GPS to bezsens. Pod symbiana lub MW wgrasz mapki i masz za darmo a pod jave nie jest tak fajnie.

  • 2 tygodnie później...
a22rtek
komentarz
komentarz

mogl bys miec gps w k550i ale bys musial dokupic Zestaw GPS HGE-100 on ipasuje do k550i i jest napisamne ze ten model jest przez to obslugiwany musisz sobie tylko wiecej o tym poczytac a jesli chodzi o koszt to ten GPS jest warty okolo 140 zl w sklepach z telefonami

Pozdrawiam !!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.