x-kom hosting

Jaki zasilacz do 150 zł.

lopez
utworzono
utworzono

witam.

jak w temacie. szukam zasilacza najlepiej zeby byl to zakup do 150 zl. moj zestaw to: pentium 3.2ghz, gf 7300gt, 1gb pamieci, plyta gigabyte, dysk 160, jakies napedy itd.

potrzebuje zasilacza na teraz i takiego ktory by sie nadawal pozniej do kompa ktory kiedys tam kupie...

dodatkowo mam pytanie- z racji ze pewnie nie bede mial wielkiego wyboru, czy konkretne modele są bardzo ważne? jezeli np bylby chieftec 450w to czy ma to jakies znaczenie jaki konkretnie model będzie?

pozdrawiam

audi_TT
komentarz
komentarz

Proszę:

Pentagram Silent Force PSF 460-P12S 460W

nieco droższy (tak gdzieś około 10zł ale dobry)

Gość
komentarz
komentarz

Ten Chieftec 450W wystarczy do późniejszej rozbudowy komputera :)

Ebola
komentarz
komentarz

Chieftec podany powyzej będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.

lopez
komentarz
komentarz

ok tylko z tego co widze http://www.skapiec.pl/site/cat/37/comp/100840, ceny są duzo wyzsze....;/ a wiem o nim z "polecanych zestawow" jednak chyba troche drogi, bo tam jest wpisane 146 a ceny jak widze sie zaczynają od 170 czy cos...

i ponawiam pytanie... czy model ma znaczenie, czy wystarczy kupic dobrą firmę(jaką) np chieftec i odpowiednią moc?

audi_TT
komentarz
komentarz

Ceny najtańsze są w agito.

Ten Pentagram kosztuje tam 160zł.

lopez
komentarz
komentarz

tylko ze niestety zakup przez internet raczej odpada;/ a obawiam sie ze w zwyklym sklepie raczej z tyle nie kupie

Ebola
komentarz
komentarz

Sklepy kupuja w hurtowniach + ich tam jakies oprocentowanie dla zysku....ale mysle ze w granicach 170-175zł w naziemnym sklepie dostaniesz :)

Wiem jak kupywałem swoj komputer....za procka zapłaciłem mniej niz bylo w apollo a grafa chyba drozsza w granicach 20zł przy cenie 500....jesli za 150 mozna dostac na necie to w normalnym sklepie powinienes dostac w granicach 170. Idź do kliku i sie zapytaj....

PS. 20zł mozesz chyba dołożyć?

lopez
komentarz
komentarz

jezeli na 20 sie skonczy to spokojnie, jednak obwawiam sie ze tak nie bedzie... a jakby nie bylo tego chiefteca to co?

Ebola
komentarz
komentarz

Do tego zestawu co masz jeszcze ModeCom MC by pasowal....cenowo oczywiscie :)

PS> MUSI BYC MC! nie Feel

lopez
komentarz
komentarz

a o co chodzi z jakimś OEM I BOX, bo srednio sie znam a nie chcialbym kupic czegos co nie bedzie pasowalo

Gość
komentarz
komentarz
a o co chodzi z jakimś OEM I BOX, bo srednio sie znam a nie chcialbym kupic czegos co nie bedzie pasowalo

To są wersje wyposażenia. Np w wersji box masz jakiś przejściówki itd, a w wersji OEM tego nie ma ;)

lopez
komentarz
komentarz

teraz wyszlo jeszcze to ze ta cena podana w zestawach 146 zl byla aktualna, owszem, ale 2 tygodnie temu. teraz tak strasznie podrozały;(

audi_TT
komentarz
komentarz

Nie martw się. Jeśli narazie jest dla ciebie za drogo to dozbieraj grosza albo przeczekaj kryzys.

maquinista
komentarz
komentarz
Nie martw się. Jeśli narazie jest dla ciebie za drogo to dozbieraj grosza albo przeczekaj kryzys.

Własnie , kolega powyżej dobrze radzi.

Przeczekaj kryzys i kup wtedy zasilacz, ja czekam az spadna ceny kart graficznych i wtedy sobie cos kupie.

bush
komentarz
komentarz

a nie myślałeś nad Amacrox Warrior 400 ?

lopez
komentarz
komentarz

tylko zakladamy ze twoja grafika sie nie psuje a nawet jak sie psuje to nie ma zagrozenia z tym zwiazanego dla innych czesci komputera, w przeciwienstwie do mnie;/

wlasnie znalazlem cos takiego:

http://allegro.pl/item534064353_mocny_zasi..._3_lata_gw.html

co o nim powiecie? wogole czy jest cos takiego ze chieftec ma najlepsze czy cos a reszta w tyle?

czy moze byc ten co znalazlem?

Gość
komentarz
komentarz
co o nim powiecie? wogole czy jest cos takiego ze chieftec ma najlepsze czy cos a reszta w tyle?

czy moze byc ten co znalazlem?

Amacrox Warrior AX450-PNF to dobry i cichy zasilacz zasilacz. Z całą pewnością jest warty kupna :)

mis456
komentarz
komentarz
Amacrox Warrior AX450-PNF to dobry i cichy zasilacz zasilacz.

Nie cichy a średni. Cichszy od chiefteca na pewno

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.