x-kom hosting

Grafika muli procesor ?

Mattix95
utworzono
utworzono

Witam !

Zrobiłem właśnie test AquaMarkiem 03 na sprzęcie ( patrz sygnatura ) . Uzyskane przeze mnie wyniki to :

GFX : 600

CPU : 5,722

Oznacza to, ze przy optymalnej konfiguracji karty graficznej i procesora liczba uzyskanych punktow GFX powinna byc zawsze okolo 2 x wieksza niz liczba punktow uzyskanych przez samo CPU.
.

U mnie jest zupełnie odwrotnie ! CPU jest o około 9x większe niż GPU ! A może trzeba pomnożyć to GPU przez coś czego nie ma w tym temacie http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=57082nm

O co chodzi ? :D

Lipton
komentarz
komentarz

GF 5500 jest bardzo słabą karta stąd ten kiepski wynik ;)

Do Twojego procesora odpowiednią kartą będzie GF 7300GT.

Mattix95
komentarz
komentarz

To proszę Cię Lipton zapoznaj się z całym tematem i odpowiedz tam konkretnie itp. Bo nikt nie umie mi pomóc a na odpowiedzi się czeka tyle że ... :D Tym bardziej że jeszcze chodzi o starszą technologię AGP to wgl niektórzy powinni coś o tym lepiej wiedzieć itp . Dobra link do tematu :

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=87750

Gość
komentarz
komentarz

Hmmm 7300GT będzie dobra, ale IMO lepsza będzie 6800GT ale z 256 bitową szyną ;) Heh nie wiem czemu ale XP 3200+ z GF 7600GS (AGP :P) radzi sobie lepiej w S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla lepiej niż DC E2180 z 8600GT :huh: (Mowa o średnich detalach przy rozdziałce 1440x900 - panorama 19") Te CPU coś w sobie mają ;) Także poleciłbym ci 6800 z 256-bit, ja mam z Bartonem 3200+ 7600GS ale od XFX'a i jeszcze na to wszystko WC (Home Made - narazie testy na starszym sprzęcie :P) i kręci się świetnie jak narazie - 3200+ 2,2GHz @ 2,7GHz - tyle na testy, na co dzień 2,5GHz w pełni stabilny ;) Gdyby nie to że XP-ek nie obsługuje SSE2 to dalej bym na nim pracował bo w starszegierki to bajka po prostu :)

EDIT: Ja mam wersję Mobile jakby ktoś pytał :P Dla niedowiarków zrobie Validację :)

Mattix95
komentarz
komentarz

Qnik proszę , pisz w temacie który podałem u góry ... Tam głównie chodzi o wybór nowej karty graficznej a tutaj tylko o to dlaczego taki lipny wynik wyszedł ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.