x-kom hosting

Memory Stick PRO Duo

kacperkadra1
utworzono
utworzono

Witam

Mam problem związany z odczytem karty pamięci. Mianowicie mam kartę Sony PSP MS PRO duo 1Gb. Problem polega na tym, że po włożeniu karty do czytnika (oczywiście przez adapter) komputer mi wariuje :( Czasem jest tak że widzi kartę ale nie mogę na nią wejść ani sformatować, a czasem tak, że po wejściu w mój komputer zawiesza się i dopiero po wyjęciu karty z czytnika wszystko zaczyna działać normalnie :mellow: . To samo powtarza się gdy próbuje sformatować kartę przez wiersz poleceń tzn. po wybraniu "format e:" zawiesza się i dopiero po wyjęciu karty jest komunikat z prośbą o włożenie karty.

Komputer chodzi na viście ale to chyba nie w tym tkwi problem bo na XPku jest podobnie :(:help::help::help:

arusi1
komentarz
komentarz

sprawdź czy dobrze podłączyłeś czytnik a oprogramowanie w tym wypadku niema nic do rzeczy

kacperkadra1
komentarz
komentarz
sprawdź czy dobrze podłączyłeś czytnik a oprogramowanie w tym wypadku niema nic do rzeczy

Czytnik jest wbudowany w laptop (zapomniałem dodać) :) I na pewno działa bo sprawdzałem na innej karcie pamięci

Yyyyy chyba nikt nie ma pojęcia co z tym można zrobić :/

arusi1
komentarz
komentarz

prawdo podobnie będzie uszkodzony adapter miałem tak samo jak kupiłem nowy adapter to wszystko chodziło normalnie

kacperkadra1
komentarz
komentarz
prawdo podobnie będzie uszkodzony adapter miałem tak samo jak kupiłem nowy adapter to wszystko chodziło normalnie

Mam dwa adaptery i jest to samo:/ na innej karcie działa idealnie:/ Macie jakiś pomysł jak można ją sformatować? Na innym forum (stosując się do jednego z tematów tego forum uszkodziłem tą kartę) wykluczyli jakieś uszkodzenie mechaniczne, że niby problem może być w tym, że utworzyło mi jakąś partycję czy coś :(

arusi1
komentarz
komentarz

No to już po karcie nie możesz jej sformatować

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.