x-kom hosting

W trybie SLI można łączyć ATI Radeona z GeForce ?

Gość
utworzono
utworzono

Siemanko kupuje kompa i zastanawiam się czy w SLI mozna łączyć np. Geforce GTX 260 core 16

z ATI Radeonem HD4850 LUB PODOBNYMI .

casion
komentarz
komentarz

Nie, w SLI mozna polączyc tylko dwie identyczne karty NVIDII a w CrossFire dwie identyczne karty ATI .

Machur
komentarz
komentarz

nie da rady. Tylko geforce w SLI

Ebola
komentarz
komentarz

casion....wcale nie identyczne. Mozna laczyc dwa rozne modele ale to np w CrossFireX

Gość
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki !!! Bardzo pomogliście .

maateoo18
komentarz
komentarz

niby można ale to tak jak z dualem w pamięci, nie wyciagniesz z nich max jak nie beda takie same

Tomiak
komentarz
komentarz

teraz żeś walnął :blink:

jak nie wiesz to nie pisz

SLI (GF) - tylko identyczne kart

CF (ATI) - jest możliwość łączenia 2 podobnych kart czyli np. 3870+3850

Nie łączyć GF z ATI!!

Gość
komentarz
komentarz

Wiem , że ATI Radeon noe mogę połączyc z GeForcem , ale Geforce GTX 280 Z GTX 260 mogę podłączyć .

casion
komentarz
komentarz

Weź dokładnie przeczytaj post wyżej, GTX 280 i 260 to karty NVIDI które łączy sie za pomocą sli, które polega na połączeniu dwóch identycznych kart, a gtx 280 i 260 takowymi nie są .

Ebola
komentarz
komentarz

Mi chodziło że np 4850 mozna z 4870 a nie GeForce z ATI....zeby nikt zle nei zrozumial.

kaziu444
komentarz
komentarz

W CrossFireX mozna łączyć różne karty ATI, w SLI NW tylko takie same, ale jest możliwość połączenia np. 4870 z jakimś GF typu 9600 z tym ze ten 9600 byłby wtedy tylko wykożystywany do liczenia fizyki w grach co aktualnie nie ma zbytnio sensu...

faciek
komentarz
komentarz
Weź dokładnie przeczytaj post wyżej, GTX 280 i 260 to karty NVIDI które łączy sie za pomocą sli, które polega na połączeniu dwóch identycznych kart, a gtx 280 i 260 takowymi nie są .

Najnowsze sterowniki pozwalają na łączenie kart z takimi samymi procesorami graficznymi nie zależnie jak są taktowane a 280 i 260 mają te same procki wiec spoko robią w SLI

Gość
komentarz
komentarz

Dzięki faciek pomogłeś !

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.