x-kom hosting

"Karta sieciowa 1394"

bogus.
utworzono
utworzono

Witam.

Kupiłem laptop firmy Medion (model FID 2140) i znajduje się w nim zintegrowana karta sieciowa 1394... tu właśnie mój problem nie mogę połączyć się z internetem, wpisywałem ip ręcznie i w sumie to próbowałem wszystkiego ale nie działa, gdy wtykam kabel (ten rj-45) do komputera stacjonarnego wszystko śmiga. Są do tego kontrolera jakieś sterowniki albo jakieś rozwiązanie?

Znalazłem na allegro taką kartę http://allegro.pl/item531820033_3com_karta...go_laptopa.html jeżeli podepnę to pod laptop to będzie działać?

Mozaj
komentarz
komentarz

to ip wpisz do karty sieciowej która będzie podpisana połączenie lokalne i nie będzie przy niej dopisku 1394, tam gdzie pisze połączenie 1394 to jest bodajże fire wire, u mnie w laptopie też tak jest, wszystko bedzie działać tylko musisz gdzie indziej wpisać to ip

bogus.
komentarz
komentarz

W tym problem że nie mam innej karty, gdy wchodzę w opcje internetowe mam tylko tą kartę 1394 i nic więcej

Mozaj
komentarz
komentarz

a w menedżerze urządzeń są jakieś urządzenia obok których jest wykrzyknik? wychodzi na to że nie masz tej sieciówki zainstalowanej

bogus.
komentarz
komentarz

Nie ma żadnych wykrzykników, byłbym wdzięczny jakbyś powiedział jak ją zainstalować :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.