x-kom hosting

gorący GTX 260

minejtor1
utworzono
utworzono

witam mam MSI GTX 260 OC i strasznie sie grzeje nawet podczas samego chodzenia nie wykorzystywania go w niczym bo nawet jeszcze systemu na kompie nie mam ale jest goracy prawie parzy czy to normalne ????

bartEEEk
komentarz
komentarz

Gorący to pojęcie bardzo względne. Podaj ile stopni celsjusza.

minejtor1
komentarz
komentarz

nie mam jak zmierzyc ile ma stopni bo jeszcze nie mam systemu ani nic takiego ale ma wentylator i radiator i nie pownienien sie tak grzac moim zdaniem .. Jak sprawdzić temp ??

bartEEEk
komentarz
komentarz

Poczekać na system i sprawdzić np. programem Everest

falcon1984
komentarz
komentarz

To jest potężna karta, ma prawo się grzać. Zainstaluj system, sterowniki do karty bo inaczej nie sprawdzisz jej temperatury

minejtor1
komentarz
komentarz

tylko z systemem jest problem i nie wiem czego mi nie chce ruszyc moj windows a na laptopie rusza tutaj niby tez ale jakis blad wyskakuje ze nie ma jakiegoś MENU i wyskakuje błąd ;/

falcon1984
komentarz
komentarz

Instalujesz system na nowo ?

Bo starego Windowsa (z innego kompa) na nowym kompie nie uruchomisz

minejtor1
komentarz
komentarz

aha ok czyli ma prawo noo nic zobacze jak system zainstaluje :) jak znajde odpowiedni bo nie wiem czego mi nie chce odpalic na kompie jak na laptopie idzie ???? moze wiecie dlaczego ??

ale ja wkładam płytke do kompa z windowsem i wyskakuje mi ten bład a jak włoze do laptopa to system idzie i nie widzi bledu i nie wiem co jest grane ????

falcon1984
komentarz
komentarz

Jaki błąd wyskakuje ?

faciek
komentarz
komentarz

Nie masz jeszcze zainstalowanych sterowników do grafiki więc się grzeje a co do sytemu czy bootujesz go cd

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.