x-kom hosting

Znikneła mi częśc dysku

Cruel
utworzono
utworzono

Witam! Piszę tu pierwszy post więc bądźcie wyrozumiali. Ostatnio robiłem format dysku (320gb) z powodu wirusów. Następnie zainstalowałem wszytko. Otworzyłem "Mój Komputer" i patrzac we własciwosci odkryłem że mój dysk nie ma już 320 lecz 120 gb... Na pewno nie ma wolnej przestrzeni, której nie użyłem na partycję, patrzyłem w BIOS... Jeśli ktoś mógłby mi to wytłumaczyc to będe wdzięczny. Jak coś to moge udzielic dodatkowych informacj na GG: 6687721. Z góry dzięki. Pozdro!!

dar55
komentarz
komentarz

jaki system instalowałeś ? XP? masz SP2 ?

Cruel
komentarz
komentarz

no mam XP ale Sp jeszcze nie instalowalem... praktycznie nic nie instalowalem bo bylem pewny ze cos zrabalem z formatem i jeszcze 1 musi byc ;p. A to ma znaczenie czy jest service pack 2 ?

dar55
komentarz
komentarz

nie ma SP2 nie ma pozostałej powierzchni dysku :)

Cruel
komentarz
komentarz

O.o super xD wlasnie wkladalem plytkle do kompa ale wy skakuje blad... nie wiem dlaczego... znowu... po prostu jestem zielony jesli chodzi o kompy.

Oto pojawiający się bład : Nie można zainstalowac Windows XP Service pack 2.

Klucz produktu uzywany do instalacji systemu microsoft moze byc nieprawidłowy. Aby uzyskac więcej informacji na temat przyczyny otrzymania tego komunikatu o błedzie i krokow, ktore nalezy podjadz, aby rozwiazac ten problem. odwiedz witryne www.howtotell.com.

falcon1984
komentarz
komentarz

Masz piracki klucz Windowsa który nie pozwala wgrać SP2

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.