x-kom hosting

mam duży problem z grafiką.

krzysiek11311
utworzono
utworzono

Wczoraj zaistalowalem service pack 3 do windowsa. Kiedy instalacja sie skonczyla komputer zrestartowal system gdy sie wlaczyl nie mialem kompletnie zadnych sterownikow ,obraz byl w niebieskie paski ale bylo widac pulpit. na pasku obok zegarka mam program "ustawienia nividia" kliknalem na niego prawym przyciskiem i wybralem panel sterowania pojawilo sie okno z regulacja grafiki i nic nie mozna bylo zrobic(kompletnie nie widac zadnego podgladu) mialem zainstalowane na kompie sanandreas i nic nie chcialo sie wlaczyc (ogulnie wszystkie gry jakie mam na kompie to teraz nie chodza).gry nie chodza filmy wysokiej jakosci HD to juz nie filmy hd tylko z filmy z komórki(pelno krateczek) zainstalowalem wszystkie sterowniki directx, od grafy,open gl,idt. ale nic nie dalo. nie wiem co juz mam zrobic pomocy!

prezpraszam za bledy

moja karta to geforce 7300gt

SouljaBoy
komentarz
komentarz

Odinstaluj sterki od grafy w trybie awaryjnym i włącz ponownie kompa. Potem zainstaluj najnowsze. Może pomorze.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.