x-kom hosting

Komputer się wiesza, po restarcie działa.

MarekB91
utworzono
utworzono

Witam. Mam taki problem z komputerem, a mianowicie gdy go włącze pochodzi on z 20-25 minut i sie zawiesza. Nic nie reaguje tylko reset. Po restarcie komputer juz chodzi normalnie. Gdy go wyłącze i włącze na następny dzień, znowu tak mam. Miałem windowsa xp, ale przesiałdem sie na windows vista 64bit. Na obu systemach jest ten problem. Wymieniłem już dysk i pamięc ram i nadal to samo. Zauważyłem, że jak po formacie instaluje sterowniki nforce to musze odznaczyć instalacje sterowniki IDE bo inaczej za każdym włączeniem komputera system sie zawiesi. Próbowałem wiec różnych sterowników ale nadal to samo. Nie wiem co robić. Oto parametry mojego komputera:


Procesor AMD Athlon 64x2 4000+


Płyta główna GIGABYTE-M61PME-S2


4GB DDR2 PC 800 GOODRAM


PALIT GeForce 8800gs 384MB


Dysk Segate 500GB SATA2


Zasilacz Q-TEC 650W

Mój typ to płyta główna. Dodam jeszcze, że temperatury są ok, procesor max 40 stopni stresie. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje :)

arusi1
komentarz
komentarz

Będzie to płyta główna lub karta graficzna

dodam jeszcze że u mnie była to płyta główna

dar55
komentarz
komentarz
Miałem windowsa xp,
Dysk Segate 500GB SATA2
jak masz w biosie ustawione ? sata , IDE?

poczytaj też http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...view=getnewpost

  • 2 tygodnie później...
MarekB91
komentarz
komentarz

Z tymi dyskami to bardzo ciekawe, ale na moim poprzednim dysku WD 120GB problem był ten sam. Pytanie do "arusi1". Czy miałeś identyczne objawy, tak jak ja je opisałem???

Wymiana płyty głównej pomogła. Temat do zamknięcia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.