x-kom hosting

Szukam obudowy

lukasz1908
utworzono
utworzono

Szukam taniej obudowy aby była możliwość zamontowania 2 wentylatorów 120 mm

najlepiej jeden z tyłu drugi z boku .

Cena 100-120 zł ( bez wentylatorów ) , ew . Obudowa do max . 200 zł ( razem z wentylatorami )

Wole wentylatory kupić sam bo za 80 zł mam 2 świetne ciche wentyle razem z wentylem dadzą słabsze .

http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...23_23_0_71_4090

myślałem o tej i dokupić jeden wentylator .

Dziękuje i proszę o odpowiedzi .

casion
komentarz
komentarz

Cooler Master Elite 33*, wybierz sobie która Ci się bardziej podoba, albo z droższych Antec Three Hundred ;)

lukasz1908
komentarz
komentarz

Dzięki , jakieś inne propozycje ?

BlackRaven
komentarz
komentarz

Jeśli możesz dać 200zł za obudowę, weź Antec Three Hundred, ma zamontowane standardowo 2 wentyle - z tyłu i u góry (140mm).

dem
komentarz
komentarz

Ja osobiście mogę ci polecić Sharkoona Revenge Economy mam ją od roku bardzo mi się podoba do niej możesz 3x120 i na froncie 120/140.

lukasz1908
komentarz
komentarz

W jakiej ona cenie ? ile było w niej już wentylów i czy były głośne ?

casion
komentarz
komentarz

kosztuje 127 złotych razem z wysyłką, nie ma żadnych zamontowanych wentylów .

BlackRaven
komentarz
komentarz

Sharkoon w wersji Economy, nie posiada żadnych wentylatorów, za to jest możliwość montażu aż 4 wentyli 120mm. Jest to dobra obudowa, chociaż blachy ma cienkie.

loar
komentarz
komentarz

Tak się zastanawiam, jakie to ma znaczenie. Czy wy kopiecie te komputery czy co? ;D Ja mam tacensa Sagiite która nie ma zbyt grubych blach, a wszystkie nadal są proste :D

BlackRaven
komentarz
komentarz

Tak się zastanawiam, jakie to ma znaczenie.
Cieńkie blachy łatwo wpadają w drgania co ma niebagatelne znaczenie jeśli chodzi o wyciszanie dysków i wentylatorów.
loar
komentarz
komentarz

Moge tylko powiedzieć że ja różnicy nie widzę, nie słyszę żadnych drgań, komputer chodzi tyak samo jak w poprzendiej obudowie gdzie były BARDZO grube blachy ;] Myślę że to dotyczy raczej naprawdę wyginających się "blaszek" zamiast normalnych blach ;D Ale to tylko moja opinia. Zycze udanych zakupów ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.