x-kom hosting

[Rozwiązany]problem z usunięciem avast...POMOCY!

sidlak
utworzono
utworzono

witam.

próbowałem odinstalować go różnymi programami ( również DODAJ USUŃ w panelu sterowania) i one wszystkie opowiadaja o tym, że program został odinstalowany, jednak po otworzeniu Program files, ten syf z całą zawartościa nadal tam tkwi. A więc sprawa wygląda tak:

Komp opowiada, że go odinstalował

gdy próbuje na nim zainstalowac jeszcze raz tego samego avasta, mówi że błąd

gdy próbuję odpalić pliki w folderze avast, o karzdym opowiada,że jest uszkodzony

probowalem zainstalowac kasperskiego to mówi żebym odinstalował avasta

komp mówi że avasta juz nie ma, a ja go widze w program files..........................i tak w kółko macieju

gdy próbuje to potraktować z buta ( wiadomo, wywalic wsjo do śmieci) komp mówi żebym zapomniał

generalnie nie moge zainstalowac zadnego antywirusa i nie moge pozbyc się starego który reasumując: JEST ALE GO NIE MA, NIE DZIAŁA, I NIE CHCE SIĘ DAC ODINSTALOWAĆ ANI WYKOPAĆ

co radzicie panowie i panie, czy macie jakies patenty (mogą byc nawet hamskie)? dzieki za pomoc...ufff, ale sie rozpisałem

Daniel W.
komentarz
komentarz

Czesto sie tak zdarza,po Avascie zostały Ci wpisy w rejestrze.Aby temu zapobiec musisz :

1. Sciągnac Regcleanera http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&am...eaner+4.3.0.780

2.Zainstalowac,uruchomic.

3.Program pokaze Ci wpisy,odnajdz wszystkie Avasta,odfajkuj usun

4.Reset PC mimo wszystko,instalacja nowego antywirusa..

5.Jezeli zostaną Ci jakis folder,tudziez pliki po Avascie polecam "File Shredder"

pozdrawiam

Daniel W.

sidlak
komentarz
komentarz

dziękuje bardzo za rady...pomogło :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.