x-kom hosting

pendrive problem

sidlak
utworzono
utworzono (edytowane)

witam wszystkich.

sprawa wygląda tak:

sprzęt to: sandisc cruzer crossfire 8Gb

po włożeniu go do gniazda usb i po kliknięciu na jego ikonę w mój komputer, wyskakuje pytanie DYSK W STACJI DYSKOW K JEST NIESFORMATOWANY, CZY SFORMATOWAC GO TERAZ? TAK-NIE... i co robie. Jeśli klikam nie, okienko sie wyłącza i nie dzieje sie nic, a ja nadal nie mam dostępu do pendriva, jeśli klikam tak pojawia się okienko formatowania, klikam rozpocznij a po 3 sekundach pojawia okno SYSTEM WINDOWS NIE BYŁ W STANIE DOKOŃCZYĆ FORMATOWANIA i tak w kółko macieju. Przyznam, że pendrive był w kompie kumpla kiedy stawialem mu nową windę i chyba sformatowałem go w biosie czy jakos tak....szukałem juz jakis softwerów czy sterowników ( sam nie wiem czego, nie zam się) ale nic nie wskurałem. Będe wdzieczny za pomoc.

Edytowane przez Lipton
Przenoszę do odpowiedniego działu.

sidlak
komentarz
komentarz

UŻYŁEM TEGO PROGRAMIKU I JUŻ MYŚLAŁEM ŻE BEDZIE OK, ALE NIESTETY WYSKAKUJE ERROR...volume is too big :(

witam wszystkich.

sprawa wygląda tak:

sprzęt to: sandisc cruzer crossfire 8Gb

po włożeniu go do gniazda usb i po kliknięciu na jego ikonę w mój komputer, wyskakuje pytanie DYSK W STACJI DYSKOW K JEST NIESFORMATOWANY, CZY SFORMATOWAC GO TERAZ? TAK-NIE... i co robie. Jeśli klikam nie, okienko sie wyłącza i nie dzieje sie nic, a ja nadal nie mam dostępu do pendriva, jeśli klikam tak pojawia się okienko formatowania, klikam rozpocznij a po 3 sekundach pojawia okno SYSTEM WINDOWS NIE BYŁ W STANIE DOKOŃCZYĆ FORMATOWANIA i tak w kółko macieju. Przyznam, że pendrive był w kompie kumpla kiedy stawialem mu nową windę i chyba sformatowałem go w biosie czy jakos tak....szukałem juz jakis softwerów czy sterowników ( sam nie wiem czego, nie zam się) ale nic nie wskurałem. Będe wdzieczny za pomoc.

A teraz już wielkie dzięki za naprowadzenie, ponieważ użyłem nowszej wersji tego programu i zadziałało jak ta lala wersja 2.2.2 :D super

jak by ktos potrzebowałhttp ://kamikaze.mp.waw.pl/freeware/hp-usb-disk-storage-format-tool/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.