x-kom hosting

Potrzebuje pomocy - karta graficzna

pijawson
utworzono
utworzono

Witam chcialbym prosic o pomoc w kupieniu karty graficznej. Obecnie posiadam GeForce 7600GS 256mb , Athlon 3000+ , 1gb ram oraz taki zasilacz :

FEEL III-350atx

Szukam lepszej i wydajniejszej karty cena ok. 200zl ( moze jakis GeForce 8600? czy cos takiego). Planuje tez dokupic do tego 1GB ramu. Niestety nie posiadam funduszy na kupno nowego kompa a potrzebuje czegos lepszego do grania (CoD4) zeby zwiekszyc fps. Dziekuje z gory za pomoc i oczekuje konkretnych odpowiedzi :)

Gość
komentarz
komentarz

8600GT moze byc, choc bedzie spowalniany przez procesor...

a tak w ogole to przeciez CoD4 powinien ci dobrze smigac na tym sprzecie (ja pod 7300GT Athlon 3000+ i 512DDR gralem na 1024, praktycznie wszystko max i scinki nie bylo)

pijawson
komentarz
komentarz

No niestety ale fps slaby i przy grze multi juz na powaznie czyli cw itp daje o sobie znac . Cos konkretnego polecasz ?

damib
komentarz
komentarz

Może coś takiego KLIK u mnie na tej karcie chodzi COD5 przy 1280x1024 bez ścinek :)

pijawson
komentarz
komentarz

PCI-E oczywiscie. Aha chcialbym jeszcze zapytac. Co Ty bys zrobił majac takiego kompa, nie mam mozliwosci kupienia nowego ze wzgledu na to ze nieoplaca mnie sie to bo niedlugo na studia i bede kupowal laptopa a ten rok chcialem jeszcze cieszyc sie gra nie majac za duzo kasy. Jakies rozwiazanie z uzywanymi czesciami ? Tak zeby nie wynioslo to za drogo. Dzieki za pomoc

Klawisz
komentarz
komentarz

Możesz podać nazwę płyty głównej :P A najlepiej napisz cały swój sprzęt w 1 poście to się wtedy pomyśli ;D

damib
komentarz
komentarz
PCI-E oczywiscie. Aha chcialbym jeszcze zapytac. Co Ty bys zrobił majac takiego kompa, nie mam mozliwosci kupienia nowego ze wzgledu na to ze nieoplaca mnie sie to bo niedlugo na studia i bede kupowal laptopa a ten rok chcialem jeszcze cieszyc sie gra nie majac za duzo kasy. Jakies rozwiazanie z uzywanymi czesciami ? Tak zeby nie wynioslo to za drogo. Dzieki za pomoc

Wez z tych dwóch którąś obie wypadają bardzo podobnie w grach a do twojego procka nie ma co brać lepszego po dodaniu ramu pograsz sobie na pewno w nowsze gry przy małej rozdzielczości a zmieścisz się w kwocie do 300zł.

pijawson
komentarz
komentarz

Kupilem Galaxy Geforce 8600 GTS 256mb DDR3 za 170zl na gwarancji. Mam nadzieje ze wyżej wspomniany zasilacz uciągnie bo czytalem i zasiegnalem opinii innych ktorzy powiedzieli ze spokojnie. Jak sądzicie ?

pm666
komentarz
komentarz

Właśnie mnie męczy ten temat bo mam taki sam zasilacz i chce kupic karte do 300 zl 350 zl i niewiem co wsiasc ... 8600 gt ci na 100 % pojdzie bo mi szla bez problemu nawet podkrecona. A czy moze mi ktos doradzic sorki ze w tym temacie ale szkoda zasmiecac forum.

pijawson
komentarz
komentarz

A GTS ? bo podobno ma jakies dodatkowe zasilanie czy cos takiego ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.