x-kom hosting

Prośba o pomoc :(

Klawisz
utworzono
utworzono

Co tu dobrać ??

Sprzęt jaki posiada mój znajomy to:

Cpu - Celeron D 3,21Ghz (2x1,66Ghz)

Mobo - AsRock 4Coredual-VSTA

Gpu - Radeon X550 niby 512Mb ale szukałem i nigdzie czegoś takiego nie znalazłem Najprawdopodobniej jest to 256mb/128bit

HDD - WD Caviar 160Gb

Ram 1024Mb Pc2-5300 667MHz + 1Gb jaki zakupi dodatkowo.

Ciężko mi teraz powiedzieć jaki zasilacz ale zapewne nic dobrego jakiś 350-360W Max bo komputer kupował za coś około 2400zł 2 lata temu tani zestaw z monitorem 19" ;)

Pytanie to odnośnie tego iż płyta posiada 2 rodzaje złącz GPU AGPx8 i PCI-Ex4 chce abym mu dobrał jakąś lepszą kartę ale czytając jeden po drugim artykule sam już nie wiem co wybrać ;/

Zastanawiam się nad tym Radeon HD3850 256Mb/256bit ddr3 =>( http://www.allegro.pl/item535020117_pcie_m...it_3850_oc.html )

Chce mu zaoferować taką kartę by była i przyszłościowa i do tego nie za droga ;) Pewnie jej wydajność będzie troszkę gorsza niż na pci x8 no ale w przyszłości można jej użyć na innej mobo.

Jak sądzicie czy ten proc z 2 gb ramu poradzi sobie z tym ??

Czy może coś innego z Gf ??

SkaterEskimosKubajj
komentarz
komentarz

Niech podkręci procesor do 2ghz (2x2ghz) i bedzie Gucio.

Za tą cena ja bym kupił:

jakiegoś dobrego gforca 8600gt 512mb ddr3

Klawisz
komentarz
komentarz

Jak dla mnie patrząc w Benchmarku ten 86GTS jest słabszy nie wspominając o 128bit-ach :P Procesor to sam będe mu musiał podkręcić bo on za bardzo nie będzie miał pojęcia ;)

Nikt więcej nie wie nic co by mogło mi pomóc ??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.