x-kom hosting

Problem z GeForce 9600GT

Wiewior291
utworzono
utworzono

Witam, niedawno kupiłem sobie kartę graficzną GeForce 9600GT i mam problem, bo w niektórych grach i programach zanikają mi tekstury bądź pojawiają się w innym miejscu (np. Metin 2, Google Earth), a w innych grach (np. GTA SA, Saints Row 2) pojawia się podczas gry przez ułamek sekundy tzw. bluescreen i komp się resetuje. :( Bardzo proszę o pomoc :) Dodam że zasilacz też kupiłem nowy: Rasurbo 450CL ATX 1.3 Silent Power.

Jeżeli taki temat był już poruszany to przepraszam.

Unitra
komentarz
komentarz

Podłączyłeś dodatkowe zasilanie do karty graficznej?

P.S nie wiem jak reszta użytkowników ale ja uważam że ten zasilacz to shit. ^^

Gość
komentarz
komentarz

Przinsaluj sterwoniki na najnowsze (sciagnij z nvidia.pl) ale najpierw je odsinstaluj w trybie awaryjnym DriveCleaner'em

Wiewior291
komentarz
komentarz

Tak podpiąłem dodatkowe zasilanie do karty. A sterowniki właśnie ściągam.

Unitra
komentarz
komentarz

A co z jakością zasilacza? Pierwszy raz widzę taką markę lub mało widziałem jeszcze na tym świecie. :)

Wiewior291
komentarz
komentarz

Zasilacz polecili mi w sklepie gdzie go kupiłem. Powiedzieli że jest w sam raz do tej karty :P

Unitra
komentarz
komentarz

Nie wiem czy wiesz ale sprzedawca raczej poleca sprzęt który mu nie schodzi i leży na magazynie. Ja znam już taki cwaniaczków co nie raz chcieli mnie w bambuko zrobić to im ciężko wygarnąłem. Jeżeli możesz sprawdź na zasilaczu jakiegoś kolegi bo jego bym podejrzewał za winowajce. ( Zasilacz nie kolegę. :P)

Wiewior291
komentarz
komentarz

Zainstalowałem nowe sterowniki i jak narazie Metin i Google Earth działa :P Jeszcze sprawdzę jak reszta gier :)

A jednak za szybko się ucieszyłem :( Komputer dalej się resetuje :(

Gość
komentarz
komentarz

resetowac sie moze przez ram, jesli masz 2 kosci wyjmij jedna i sprawdz czy bedzie ten problem

Wiewior291
komentarz
komentarz

Sprawdzę jutro z tym ramem. A co dodatkowego zasilania to obie wtyczki z tego kabla muszą być podłączone do zasilacza czy wystarczy jedna???

falcon1984
komentarz
komentarz

Obydwie podłącz

Wiewior291
komentarz
komentarz

Podłączyłem obie i dalej to samo. Udało mi się zrobić zdjęcie tego bluescreena który mi się pokazuje. Jak myślicie co to może być???

Zdjęcie dałem TUTAJ

Widzę że chyba nikt mi tu nie pomoże :( Szkoda

dgru
komentarz
komentarz

a co to za karta? jaka firma? Może ma zrypany wiatrak i w takim GTA 4 mocno pracując się przegrzewa i robi restart. Może to być też wina zasilacza (też nie słyszałem o nim, może jest ok, a może nędza) - dobrze jakbyś mógł podpiąć inny i potestować.

ps. a to SR2 na PC już wyszło w Polsce? coś zaspałem?

Wiewior291
komentarz
komentarz

Kartę mam . Wiatrak jest dobry, temperatury też w porządku. Polska wersja SR2 ma wyjść 30 stycznia, angielska już jest.

Rozmawiałem z pewnym informatykiem który kiedyś składał komputery, ale kiedyś trafił mu się identyczny problem i pomimo wielu reinstalacji systemu i instalacji nowych sterowników problem się nie rozwiązywał. W końcu okazało się, że płyta główna nie współdziała z karta graficzną pomimo, że było kupiona specjalnie do tej karty. Dodam że płytę mam z ASUSa, model P5VD2-MX.

Widzę że niczego się tutaj nowego nie dowiem....

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.