x-kom hosting

AMD Athlon 64 3700+ OC 3.0 ograniczy 8600 GT palit sonic+ Oc?

bush
utworzono
utworzono

Witam!

Dziś odzyskałem pieniądze za stara kartę i kopiłem 8600 GT Palit Sonic+ + Accelero S1 rev2 + 2x 120mm Zephyr led 1200 RPm+ Pentagram Heat Sink+ Arctic Cooling Heat Sink

i procesor to AMD Athlon 64 3700+ OC 3.0 czy nie będzie jej ograniczał? Karta graficzna będzie podkręcana dość mocno.

Pójdzie mi Mirrors Edge ?

Lipton
komentarz
komentarz
i procesor to AMD Athlon 64 3700+ OC 3.0 czy nie będzie jej ograniczał

Mi 3500+@2.5GHz nie spowalniał 8600GT na taktach 650/1800mhz, więc raczej z 3700+ na 3.0GHz nie powinno być problemu nawet po Vmodzie ;)

Pójdzie mi Mirrors Edge ?

Powinien.

Unitra
komentarz
komentarz

Ja mam bardzo podobną kartę do 86gt a właściwie jej następczynie 95gt. Czy ona nie jest zwalniana przez A64 3500+ 2,6GHz? :)

Lipton
komentarz
komentarz

Nie powinna być zwalniana ;)

Unitra
komentarz
komentarz

Oby! ^^ W 3dMark03 mam 18tys punktów nie mam screen shota bo nie robiłem tego dla wyniku tylko żeby sprawdzić o ile lepiej i przybyło 8k punktów. :)

Lipton wiesz jak ją uciszyć? Założyłem temat ale nikt mi nie odpisał. Mam ją od gigaszajsa a w sterownikach nie ma żadnego programu od obrotów wentylatora a riva tuner nie działa. Może mi jakoś pomożesz? :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.