x-kom hosting

Co nie tak

kaza2
utworzono
utworzono

mam problem cos pali mi grafike. Wymienilem ram dysk i 3 monitory, bo mi kable sie urywaly od tego gniazda co sie przykreca. Jak mialem monitor samsunga to to sie nie dzialo ,ale mam samtrona i juz wymienilem 2 karty jeszcze te cholerne agp plyta gb 8 pe 800 procesor celeron 2.0 Ram 1 gb

Migają takie żółte poprzeczne pasy. Czy to wina zasilacza ? Płyty głównej w kafejce mi powiedzieli że to wina monitora albo dysku , ale dysk jest nowy

//Zmień nazwę tematu na konkretniejszą

//Nestea

Gość
komentarz
komentarz

Jeśli są zniekształcenia obrazu, latające elementy to się nazywa artefaktami i podlega to gwarancji (uszkodzenie karty graficznej, najczęsciej wina padających pamięci na karcie)

kaza2
komentarz
komentarz

Jak już na agrp nie produkują

Gość
komentarz
komentarz

Sam tego nie naprawisz. Sprawdź jeszcze kartę w innym kompie, jeśli problem się powtarza to walnięta karta.

kaza2
komentarz
komentarz

Jak to jest już czwartą karta z kolei . W tej stało się po odinstalowaniu sterowników Migaly zolte paski a po resecie nie chce się monitor włączyć tzn miga Dioda i tez dziala na brak sygnalu ,ale nie chce sie zalaczyc . Podejzewam zasilacz po do grafiki tez podpinalem kostke od zasilacza

Gość
komentarz
komentarz

Jeśli już z 4 grafiką sie tak dzieje to albo płyta, albo zasilacz pali karty uszkadza karty graficzne.

kaza2
komentarz
komentarz

Czasam to się sam włącza , ale nie może się ten nieszczęsny monitor włączyć bo mi grafikę ta meda spaliła

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.