x-kom hosting

Komputer sie sam restartuje

los12
utworzono
utworzono

Czesc

Moj kumple mam kompa i bardzo on muli dlatego ze nie zna sie za bardzo na pc'tach i w ogóle nic o niego nie dba:(

nie byl w ogóle upgrade'owany od 2 lat ani nie czyszczony:=)

Od jakiegos czasu ma problem bo komputer sam sie restartuje, zawsze 15 min po wlaczeniu a pozniej ok 2 godz.

(czasami nawet czesciej)

co moze byc przyczyna?? ja mysle ze zasialcza (dlatego ten temat jest) i za malo pobiera prądu. ale sie nie grzeje

Zadnych danych tech, nie wiem ale mam kompa z 3 lat i jest on skladany

dzieki bardzo za wszystkie cenne info

POZDR.

//ort.

//ściągnij sobie jakiś program diagnostyczny i napisz co to dokładnie za sprzęt. Markę i moc zasilacza sprawdzisz po zdjęciu boku obudowy. Z tego co wiem jasnowidzów na tym forum nie ma, więc masz małą szansę na pomoc jeśli nie podasz parametrów komputera.

//BlackRaven

AdvO
komentarz
komentarz

Jak w ogóle nie czyszczony to wez antywirusem przeskanuj kompa calego ..

Potem CCleanerem przeczysc kompa.

Jak nic nie pomoze to napisz tu.

//ort.

//BlackRaven

los12
komentarz
komentarz

ten komo niby ma avast'a w pracujacego w tle i od czasu do czasu jest skanowany jakims tam programem

ale niestety nie mam do tego kompa dojscia i nie moge nic zrobic

nawet jak bym chcial zainstalowac caly OS to i tak bym mi nie pozwolil bo powiedzial ze moge cos zepsuc i woli oddac do serwisu

totalna glupota i tak ten komp ma juz ze 3 lata wiec sie nie oplaca:p

ale dzieki za porade

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.