x-kom hosting

Prośba o poradę

Yaneeck
utworzono
utworzono

Witam serdecznie,

Mam prośbę do szanownych ekspertów z forum o poradę dotyczącą wyboru karty graficznej, która nie będzie "przesadzona", a jednocześnie pozwoli na wyciśnięcie maksimum z dość leciwego zestawu:

PROCESOR: AMD Athlon 2500+ 1.83 GHz

PAMIĘĆ: 2GB

PŁYTA GŁÓWNA: ASRock K7NF2-RAID z AGP x8/x4, 1.5V

ZASILACZ: FORTRON FSP400

Założenie:

Osiągnąć jak najlepszą efektywność w grze Mount and Blade (maksymalne zwiekszenie pola gry) - aktualna karta GeForce4 4200Ti nie radzi sobie kompletnie z animacją pola walki (spowolnienia animacji i "szarpanie").

Zalezy mi tylko i wyłacznie na tej grze. Działa ona na dość starym silniku graficznym, obsługuje DirectX 9 lub 7.

Bardzo proszę o uwzglednienie powyższego w poradach. Cena generalnie nieistotna biorąc pod uwagę co jest w stanie "obsłużyć" mój procesor :)

Pozdrawiam,

Lipton
komentarz
komentarz

Ta karta będzie ok:

http://www.allegro.pl/item535252403_gainwa...0mhz_od_ss.html

Co do gry to mi na najwyższych detalach i rozdzielczości 1024x768 przy dużych bitwach gra troszkę laguje.(sprzęt jest opisany w sygnie)

Mr. Bad Guy
komentarz
komentarz

Możesz wsadzić do tego kompa Radeona X800/X850 lub Geforce 7600gs/gt ale to jest max.

Lipton
komentarz
komentarz

7600GT będzie spowalniany...

6600GT/7300GT to maks.

CoRe=)
komentarz
komentarz

Weź 7300gt sonic od palita, miałem ją ok. 2 miesiące temu i była wporządku, grałem na niej w cod 4 , bioshocka i to w miare przyzwoitych detalach, karta nie jest może jakaś super ekstra ale na pewno godna polecenia, koniecznie bierz ddr3

Mr. Bad Guy
komentarz
komentarz
7600GT będzie spowalniany...

Nieznacznie spowalniany. Miałem przy takim konfigu X850XT DDR3 i w 3DMark2003 uzyskiwałem prawie 11k pkt. A ta grafa jest szybsza os 7600GS

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.