x-kom hosting

Nagrywarka DVD

lewica2
utworzono
utworzono

Witam,

poszukuje nagrywarki obsługujacej płyty 8.5GB Double Layer

Pryz okazji prosze o podanie wad i zalet proponowanej nagrywarki;)

falcon1984
komentarz
komentarz

Proponuje Pioneer 216-DBK

Sam ją mam od niedawna i jest świetna: cicha, szybki, bezproblemowy zapis (wypalone bez problemu kilkanaście DVD i DVD DL+), szybki odczyt. Wad póki co nie doszukałem się. Głownie ta nagrywarka jest teraz polecana.

lewica2
komentarz
komentarz

A jak z cena?;>

falcon1984
komentarz
komentarz

Około 95 zł :) Ale warta swej ceny

lewica2
komentarz
komentarz

A cos z nagrywarek DVD ktore maja wszystko z wyjatkiem wersji fullowej tz. nie maja np. bluerayow xDDtakiego powiedzmy do 150-200zł

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, dokładnie ta :)

sword
komentarz
komentarz

A ja radził bym wziąć pod uwagę jeszcze LG GH22LS30 jest lepiej wyposazona w dobrej cenie i jest uniwersalniejsza według mnie i wielu innych uzytkowników. A juz napewno ma lepszy odczyt od pionka.

lewica2
komentarz
komentarz

Rozumeim ale dla pewnosci bardzo prosze innych forumowiczów o ypowiedzneie sie na ten temat :D

Slipknot
komentarz
komentarz

Bierz Pionka. Ja model 215DBK mam juz prawie rok, wypalilem z 500 plyt glownie cd-audio do samochodu i troche DVD plusy i minusy, tez pare RW i duzo czyta i jeszcze czuje, ze ma sporo przed soba ta nagrywarka. Jest zawalisa. Mialem 10 LG w zyciu nagrywarek i pierwszy raz w zyciu stwierdzam, ze mam nagrywarke zycia :)

adas_milik
komentarz
komentarz

Pionek jak ktoś dużo wypala napewno będzie bardzo dobrym wyborem, ale jeżeli chodzi o odczyt radzi sobie troche gorzej og lg i w ogólnym wyniku jezeli to ma być uniwersalna nagrywarka do domu to ja bym się zdecydował na lg.

Slipknot
komentarz
komentarz
Pionek jak ktoś dużo wypala napewno będzie bardzo dobrym wyborem, ale jeżeli chodzi o odczyt radzi sobie troche gorzej og lg i w ogólnym wyniku jezeli to ma być uniwersalna nagrywarka do domu to ja bym się zdecydował na lg.

Troche gorzej tzn?? Jeszcze nie mialem plyty, ktorej pionek by mi nie odczytal nawet mialem takie, ktorych nie chcial odczytac LG GSA-H22N LG i jakis ASUS brata 18x. Wiec skad wiesz, ze gorzej czyta??

szajbz
komentarz
komentarz
Proponuje Pioneer 216-DBK

Sam ją mam od niedawna i jest świetna: cicha, szybki, bezproblemowy zapis (wypalone bez problemu kilkanaście DVD i DVD DL+), szybki odczyt. Wad póki co nie doszukałem się. Głownie ta nagrywarka jest teraz polecana.

Ewentualnie jest jakaś lepsza nagrywarka powiedzmy do 200zł? (tylko dvd bez blue ray)

Czy jednak tylko pionier? :D

To ta?

http://www.komputronik.pl/Napedy_optyczne/...pelny,id,61282/

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, to ta. Za 200zł szkoda przepłacać bo nie zauważysz różnicy

szajbz
komentarz
komentarz

ok dzięki za rade, napisze jak dojdzie ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.