x-kom hosting

Jaka Karta Do Gta 4 ?

Adrianeqq
utworzono
utworzono

Jaką polecacie Kartę Graficzną do Grand Theft Auto 4 ?, ale żeby gra chodziła płynnie ?

pm666
komentarz
komentarz

ile masz kasy do wydania? jakie parametry kompa(zasilacz,procek,płyta...)?

Adrianeqq
komentarz
komentarz

Procek to Amd Athlon 64X2 4400+ 2.3 Ghz podkręcony do 2.4 Ghz Płyta główna to Foxconn K8M890M2MB-RS2H Zasilacz chcę wymienić na Cooler Master IGreen 500W Ram 2 Gb A kasa to z 450 zł. ale jest jedno ale chciałbym kartę z osobnym wejściem zasilania 6 PIN

Duban
komentarz
komentarz

Możesz brać Radeona HD4830 ;) Jeszcze troszkę procka podkręcisz i będzie dobrze. Zasilacz powinien starczyć (jeśli koniecznie ten iGreen to nie bierz poniżej 450W) ;)

EDIT:

Np. Ten ASUS z kompletnym chłodzeniem. Ten Sapphire też nie będzie zły. Palita bym nie polecał - chłodzenie wygląda na słabe.

Adrianeqq
komentarz
komentarz

a na jaką wersję patrzeć 512 MB czy 1 GB ?

Duban
komentarz
komentarz

a na jaką wersję patrzeć 512 MB czy 1 GB ?

512MB DDR3 - nie ma co się pakować w 1GB do kart z przeznaczeniem - gry ;)

pm666
komentarz
komentarz

obojetnie zalezy jaki chcesz miec monitor jak z 24 cali to lepsze 1 gb ale jak 20, 19 to 512 w 100% wystarzy.P.S te chłodzenie z Palita jest niczego sobie choc nie dla maniakow ciszy.

Adrianeqq
komentarz
komentarz

ja tam lubię jak komp troszkę głośniej chodzi. chociaż wiem co się z nim dzieje.

na zasilacz chcę wydać z 200 zł

casion
komentarz
komentarz

To dobry bedzie OCZ StealthXStream 500W rev.2 .

gostek
komentarz
komentarz
512MB DDR3 - nie ma co się pakować w 1GB do kart z przeznaczeniem - gry

LOOOL!

1. do gtaIV wlasnie 1gb jest optymalne

2. w full hd 1gb potrzebny tez jest do kazdej (lepszej) gry!

Duban
komentarz
komentarz

Ja mam 4850 512MB i detale na max (medium/high, bo tylko tak szło; wiem, że na 1GB można na max) miałem w rozdziałce 1680x1050 i jakoś było płynnie :blink:

Jeśli wyjdzie ten patch w końcu to na pewno nie będzie różnicy w 512MB, a 1GB (bynajmniej w mojej w/w rozdzielczości) i pogram sobie tak samo jak Ty ;)

(piszę to w oparciu o wcześniej czytane arty ludzi z różnymi grafami :) )

MasterChiefPwn
komentarz
komentarz
Ja mam 4850 512MB i detale na max (medium/high, bo tylko tak szło; wiem, że na 1GB można na max) miałem w rozdziałce 1680x1050 i jakoś było płynnie :blink:

Jeśli wyjdzie ten patch w końcu to na pewno nie będzie różnicy w 512MB, a 1GB (bynajmniej w mojej w/w rozdzielczości) i pogram sobie tak samo jak Ty ;)

(piszę to w oparciu o wcześniej czytane arty ludzi z różnymi grafami :) )

Niektórzy twierdzą że w GTA 4 można grać tylko na medium jak masz 512 MB jak widzisz są różne parapety na tym świecie ;)

Ja na 9600 GT 1 GB i 512 MB na max detalach przy 1280*1024 i 1680*1050 nie zauważyłem jakieś wielkiej różnicy.

Można było w komforcie pograć na obydwóch.

Do 450 zł mogę Ci polecić:

Gainward

Może dlatego że nie jestem fanem smarków i sprawdzam karty sam a 9600 GT/GSO, spisują się w GTA 4 bardzo dobrze.

Co do OCZ StealthXStream również mogę polecić nie wiem tylko czy znajdziesz jakiś do 200 zł.

Jeśli nie to Chieftec Smart 450W.

1. do gtaIV wlasnie 1gb jest optymalne

2. w full hd 1gb potrzebny tez jest do kazdej (lepszej) gry!

1. Optymalnie to nie oznacza maksymalnie.

2. Zwłaszcza żę wszyscy grają w full hd.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.