x-kom hosting

Procesor - pytanie

Pierdyl
utworzono
utworzono

Witam! mam takie pytanie. jakis miesiac temu spalil mi sie procesor e7650 no i dostalem w zastepstwie(czekam na e8400) jakis celeron D 3066MHz - no i tutaj moje pytanie co to za procesor? On jest lepszy czy gorszy od mojego bylego 6750?

casion
komentarz
komentarz

tak ten celeron jest gorszy od twojego e6750 :P

Pierdyl
komentarz
komentarz

tot eraz wiem czemu mi tak komp zamula... a duzo gorszy?

Mattix95
komentarz
komentarz

Wiesz ... Ten Core 2 Duo co miałeś jest wykonany w o wiele nowszej technologii , co za tym idzie mniej się grzeje , miał 2 rdzenie ... Zawsze na 2-rdzeniowych procesorach da się odczuć tę różnicę najczęściej w grach ;)

czekam na e8400

To jest świetny procesor do gier ;)

tot eraz wiem czemu mi tak komp zamula... a duzo gorszy?

Bez przesady ... może da się odczuć różnicę ale jak dostaniesz w zamian e8400 to warto chociaż też zależy do czego używasz komputera ...

Gość
komentarz
komentarz
tot eraz wiem czemu mi tak komp zamula... a duzo gorszy?

Baaardzo duzo gorszy, ten Celeron D jest porównywalny z jednordzeniowym Athlonem 64 3000+.

Pierdyl
komentarz
komentarz
Bez przesady ... może da się odczuć różnicę ale jak dostaniesz w zamian e8400 to warto chociaż też zależy do czego używasz komputera ...

Komputera uzawam głównie do robienia muzyki na FL-studio 7, Programów graficznych, filmowych (photoshop, Pinnacle studio itp.), No i oczywiście do gier (Gta 4, Crysis) Mój komp - Asus P5K, 2x 1024 DDR2, GF 8800 GTS 512, no i tylko ten procesor.... wrrrrrrrrrrrrrrr chyba na nic nie moge sobie teraz pozwolic :/

Baaardzo duzo gorszy, ten Celeron D jest porównywalny z jednordzeniowym Athlonem 64 3000+.

No to dupa.... Probowalem wlaczyc fl studio i jeden z moich kawałków, Jak Tamten C2D Się nic nie cioł jak leciały wszystkie pasma na raz w kawałku (ok 30) tak tutaj sie cholernie tnie nawet przy jednym paśmie melodii... Musze czekac na 8400 :( Ale dzieki chłopaki za pomoc. Pozdrawiam

gracz_hoja
komentarz
komentarz

mam proble kupiłem procek intel celeron d i on jest mały gdzieś około 3.5cm co mam z tym zrobić?

Mr. Bad Guy
komentarz
komentarz
mam proble kupiłem procek intel celeron d i on jest mały gdzieś około 3.5cm co mam z tym zrobić?

A do czego go kupowałeś? Na wystawę? Spodziewałeś się większego, bo nie bardzo rozumiem?

Gość
komentarz
komentarz

eee co? :co:

To przecież normalny wymiar :blink:

gracz_hoja
komentarz
komentarz

a mój stary procek ma z 5cm

tak ogólnie wyglondajom

Mr. Bad Guy
komentarz
komentarz

To po co kupowałeś tego celerona? Dla zabawy?

gracz_hoja
komentarz
komentarz
To po co kupowałeś tego celerona? Dla zabawy?

kupiłem go żeby komp mi działał nie rozumiem pytania dla zabawy!

Gość
komentarz
komentarz

LOL

Zanim się coś kupi trzeba pomyśleć, twój stary procek to jest inny socket.

wyglondajom

wyglądają

Mr. Bad Guy
komentarz
komentarz

To nie wiesz, że tą różne typy procesorów? Pytałeś się przed zakupem kogoś jaki procesor kupić? Ten akurat do Twojej płyty głównej nigdy nie wejdzie więc aby go użyć w komputerze będziesz musiał dokupić płytę główną, pamięci, pewnie kartę graficzną, zapewne zasilacz i to wszystko musi ze sobą współpracować!

gracz_hoja
komentarz
komentarz

a jest jakaś przejciówka

albo cokolwiek co można natym odpalić

a może ktoś wie do czego ten procek do np. laptopa?

Gość
komentarz
komentarz
a jest jakaś przejciówka

Nie ma.

a może ktoś wie do czego ten procek do np. laptopa?

A możesz nam podać jego nazwę? parametry? Wydaje mi się, że nie robili Celeronów D do latpopów.

gracz_hoja
komentarz
komentarz

Intel Celeron D 2.53GHz /256/533

Gość
komentarz
komentarz

Do jest do deskopów na s.478 :haha: Wiem bo miałem :P

gracz_hoja
komentarz
komentarz
Do jest do deskopów na s.478 :haha: Wiem bo miałem :P

no kurde jak ja ciebie nielubie kurde :malzenstwo:

Mr. Bad Guy
komentarz
komentarz

Wiesz, jak się kupuje coś, na czym sie kompletnie nie zna, to potem takie są tego skutki. Twój poprzedni procesor to celeron na rdzeniu PII, teraz zakupiłeś celerona na rdzeniu P4. W żaden sposób nie jest on kompatybilny w tył. A taka przejściówka, to właśnie jest cała płyta główna! Po między tymi dwoma procesorami są tak wielkie różnice, że inaczej się nie da. Masz nauczkę na przyszłość aby nie kupować czegoś, na czym się nie znasz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.