x-kom hosting

Wybór karty !

pm666
utworzono
utworzono

Pisałem już temat, ale teraz mam bardziej psrecyzowane poglądy.

1. Musi to być kupiona karta w www.komputronik.pl

2. Do 350 zł netto

3. Na mojego koma(patrz niżej)

4. Musi to być karta z nVidi

Chciałbym, żeby nie bylo problemów z tą kartą np. przy instalacji.

pm666
komentarz
komentarz

zobacz na zasilacz ja bym chcial zeby to bylo w miare stabilnie. pozatym podkrecilem porcka do 2.5 i sie restartuje trzeba by podniesc napiecie pewniea i zmieniam przedzial cenowy do 400 netto ;)

casion
komentarz
komentarz

aaa feel eeeh który to jest feel III czy II ?

pm666
komentarz
komentarz

III dodem jeszcze, że nie musi to być super karte byle lepsza od tej co teraz mam bo bd mial wymienianego calego kompa w listopadzie i stawial bym teraz na stabilność

BlackRaven
komentarz
komentarz

Zasilacz może nie dać rady karcie podanej wyżej, zwłaszcza jeśli będzie OC procka... (a wypadałoby żeby było...).

BlackRaven
komentarz
komentarz

mi by wystarczyla 9600 GT byleby ciągnał ja ten zasilacz stabilnie . Może?
Na to pytanie chyba nikt jednoznacznie nie odpowie, te zasilacze mogą działać bezproblemowo kilka lat, mogą też ulec awarii po podłączeniu prądożernego sprzętu. Zależy od konkretnej sztuki na jaką się trafi.
pm666
komentarz
komentarz

aha no bo teraz mam spalona 8600 gt i nie bylo problem , a moze wiesz jak jest roznica w zuzywaniu pradu miedzy tymi kartami (8600 a 9600) bo jak spora to jeszcze raz wezme 8600 ;)

casion
komentarz
komentarz

9600 ma maks zuzycie pradu 179 W a 8600 120 W .

pm666
komentarz
komentarz

no właśnie, ale czy dla tego zasilacz to duża różnica?

to jak?

to juz nie wiem teraz widze tą kartę http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,66565/ i widzę, że w cenie jest mała różnica. A jaka jest różnica między 9600 gt gainward ?

casion
komentarz
komentarz

Ta karta jest na ddr2 bedzie duzo wolniejsza .

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
9600 ma maks zuzycie pradu 179 W a 8600 120 W .

Gdzie wyczytałes o takim zuzyciu prądu?

9600gt zuzywa od 60w do 95w zalezy od tego jak sie ja katuje

9800gt to pobór prądu w okolicach 90-105w

pm666 Twoj zasilacz jest bardzo niebezpieczny dla tych kart,w przypadku wymiany na 9600gt kup markowe 350w,a 9800gt markowe 400w,jezeli masz kase oczywiscie :)

casion
komentarz
komentarz

hehe komputronik :P

Gość
komentarz
komentarz
to juz nie wiem teraz widze tą kartę http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,66565/ i widzę, że w cenie jest mała różnica. A jaka jest różnica między 9600 gt gainward ?

384MB to troche malo, i jeszcze na DDR2 pfff odpada

bierz 9600GT od Gainward'a

pm666
komentarz
komentarz

Modecom feel III 350 wat to nie jest markowy zasilacz ? mhm Wydaje mi się, że powinien pociągnąć 9600 gt czyż nie ? Wiadomo są zwolennicy i przeciwnicy modecoma ...Dobra może bedzię dużo prościej jak powiem, żebyści mi coś fajnego znaleźli na ten zasilacz ok? Zaczne od mojej propozycji :http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,58411/ .Czy ta bedzie dobra?

klawiatura30
komentarz
komentarz

Ludzie, na komputroniku nie szukajcie kart bo to zdzieracze kasy. A co do tego kompa to polecałbym ATI RADEON 4670HD 512MB

pm666
komentarz
komentarz

Człowiecze piszę, że chce w komputroniku to chce bo mam ku temu powody. Można tam bezproblemowo uzyskać fakturę, a nie tak jak np. z allegro i kupiłem tam nie jedna rzecz (np. komputer, sluchawy itd.) jest to solidna firma a ceny w tym sklepie sa atrakcyjne porownywajac z np. vobisem . A cos z geforce ?

a co do tego radeona to taki ? http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,60994/

Czy 9500 GT jest lepsze od 8600 GT oba z GDDR3

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.