x-kom hosting

duron 1,8 a w rzeczywisyości 1,3

Robert23f
utworzono
utworzono

Witam! Kupiłem procesor AMD duron 1,8. Mam płytę główną k7s5a. Problem polega na tym, że po włączeniu komputera wartość procesora to 1,35! Jak to zmienić i czy da się coś z tego zrobić??? Czytałem coś o jakiś zworkach??? I czy ramy maja coś do tego??? posiadam w tej chwili 256 ddram. Pomocy i pozdrawiam.

Daniel W.
komentarz
komentarz

Ram nie ma nic do tego,ze zworkami tez daj sobie spokój.

Trzeba po prostu aktualizowac BIOS. Tutaj masz link:

http://eu.ecs.com.tw/ECSWebSite/Products/P...52&LanID=16

pozdrawiam

Daniel W.

Robert23f
komentarz
komentarz

coś czuję że bez podpowiedzi krok po kroku nie bedę w stanie tego zrobić Daniel jakbyś mógł to napisz dokładniej jak to zrobić

Robert23f
komentarz
komentarz

ok doszedłem do tego ale instalowałem bios 030811.rom i 021029.rom ale nic sie nie zmieniło a robiłem wszystko zgodnie zze wskazówkami czy masz może jakiś link do nowszych wersji biosu dla mojej karty????

ok poradziłem sobie i z tym problemem :D tylko teraz jak zmieniam w ustawieniach np. 133/133 wtedy bios odczytuje mój procesor już jako 1800mHz ale w dalszym ciągu nie wystartuje! mam teraz kilka opcji zmiany więc kombinuje i dało sie tylko 1400 MHz wyciągnąć! teraz pytanie czy w dalszym ciągu to wina biosu żę nie da się więcej niż 1,4 z procesora 1,8??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.