x-kom hosting

GeForce 6600 na co wymienić ?

Angel00
utworzono
utworzono

Jestem tu nowym użytkownikiem więc wypadałoby się przywitać, więc witam wszystkich :)

Otóż mam taki dylemat chcę zmienić obecną kartę graficzną Sparkle GeForce 6600 128MB TV/DVI/PCI-E na coś mocniejszego.

Podam może jaki mam sprzęt aby łatwiej było dokonać wyboru:

Zasilacz Enlight GPS-300AB-100U ATX12V 300W PFC

Płyta główna Gigabyte GA-8l915G-MF i915G LGA775

Procesor Intel Pentium 4 640 3,20GHz/800Mhz 2MB

Pamięć 2x DDRAM 256MB 400MHz SuperElixir w dualu (zamierzam wymienić na 2x1Gb)

Reszty nie będę podawał bo raczej nie trzeba. :)

Pozdrawiam i proszę o poradę.

KKS Lech Pozna�
komentarz
komentarz

no jak wymienisz zasilacz to możemy pogadać bo na razie na nic mocniejszego nie wymienisz bo masz zasilacz tylko 300W,a ile chcesz na to wydać zł????????

jak wymienisz zasilacz to polecam ci to http://www.ceneo.pl/1642550

jarek1994-1994
komentarz
komentarz
jak wymienisz zasilacz to polecam ci to http://www.ceneo.pl/1642550

Za słaby proc do tej karty. A złącze AGP czy PCI bo nie mogę znaleźć. Jak na PCI to kręć trochę proca i daj . I tak będze trochę spowalniana i oczywiście zasiłka do wymiany. Jak na AGP to jakiegoś GeForca 7300GT DDR3.

Angel00
komentarz
komentarz

No zdawałem sobie sprawę z tego, że zasilacz będzie do wymiany a wystarczy 350W czy może 400W?

gostek
komentarz
komentarz

na pewno markowy, a to juz zalezy od karty... to masz pcie czy agp? mozesz sprawdzic na pudelku od karty, jesli ciagle masz ;p

Gość
komentarz
komentarz
no jak wymienisz zasilacz to możemy pogadać bo na razie na nic mocniejszego nie wymienisz bo masz zasilacz tylko 300W,a ile chcesz na to wydać zł????????

jak wymienisz zasilacz to polecam ci to http://www.ceneo.pl/1642550

Buhaha pocieszny jesteś :haha: On ma AGP :P Najlepiej 7300GT albo 7600GS/7600GT ale wyłącznie z DDR3 :!: Pozdr.

Angel00
komentarz
komentarz

Mam wejście na PCI-e a nie AGP :)

Buster
komentarz
komentarz

Wg. mnie Modecom MC 350W/Fortron 350W + Palit GF 8600GT Sonic :)

Angel00
komentarz
komentarz

No właśnie dlaczego nikt dotychczas nie zaproponował GF 8600 :D i zapewne z DDR3 najlepiej ?

Fajnie sie składa, ze w innym kompie mam zasilacz 350W wiec powinien wystarczyć aby udźwignąć 8600GT.

Buster
komentarz
komentarz

Tak, DDR3 koniecznie. A zasilacz zależy jakiej marki :]

Angel00
komentarz
komentarz

Zasilacz to niejaki Take Me 350 :)

gostek
komentarz
komentarz

moc to nie wszystko... firma slaba, trzeba wymienic ;/

Angel00
komentarz
komentarz

Chyba zrobię tak ja zaproponował Buster

Wielkie dzięki za pomoc.

Lipton
komentarz
komentarz

Do tego P4 maksem będzie X1800GTO lub 7800GT, 8600GT będzie ograniczany.

Lipton
komentarz
komentarz

Dobry wybór to raczej nie był, wystarczyło dołożyć troszkę pieniędzy 20-30 zł i dostałbyś znacznie wydajniejszego Radka HD4670 lub HD3850.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.