x-kom hosting

kiedy nowe?

BraYneX
utworzono
utworzono

Kiedy wyjdą nowe procesory od Intela?

Planuje w wakacje zarobić na kompa i niewiem czy już teraz składać sprzęt do Core i7 czy jak wyjdą nowe to na tamte

to samo z grafiką kiedy będą nowe i czy będą lepsze od tych co są?

olszak
komentarz
komentarz
to samo z grafiką kiedy będą nowe i czy będą lepsze od tych co są?

tym to mnie rozśmieszyłeś, a niby skąd mamy wiedzieć?

komputerowiec_16
komentarz
komentarz

BraYnex GOOGLE nie gryza :P

Czabi
komentarz
komentarz
nie , nie Radeon odpada. Ten GTX jest wydajniejszy w większości gier od samego GTX 280 więc nie ma czym mówić. Radeon nie umywa się do GTX 280 tak więc odpowiedź jest tylko jedna.

Co do procesorow intela to własnie wyszła nowa seria Core i7 i nic nie wiadomo żeby wyszło cos jeszcze nowszego. A co do kart graficznych to czytałem że karty nowej generacji mają się pojawić w II kwartale 2009, ale do wakacji wyjdzie jeszcze dużo nowości, także narazie zbieraj kase a póżniej się bedziesz martwił :)

rafalluz
komentarz
komentarz

Na Fudzilli pojawiły się plotki o nowych gpu Nvidii:

http://www.fudzilla.com/index.php?option=c...90&Itemid=1

O RV870 plotkuje się już od paru miesięcy. Ja tam jednak wolę temu nie wierzyć - nic nie jest oficjalnie potwierdzone.

Nowe CPU od Intela - Lynnfield i Havendale - to kwestia kilku miesięcy, słyszałem o trzecim kwartale tego roku.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.