x-kom hosting

komunikat w biosie

krzysiek7809
utworzono
utworzono

Szanowni Państwo osatnio wszedłem do biosu i natknąłem się na taki komunikat:

VGA graphics card is not quaranteed to operate normally

czy ktoś z was wie może co jest problemem i jak można go rozwiązać?

Mr. Bad Guy
komentarz
komentarz

Podłączyłeś dodatkowe zasilanie do karty graficznej?

krzysiek7809
komentarz
komentarz
Podłączyłeś dodatkowe zasilanie do karty graficznej?

ni nic nie dodatkowego nie podłączałem. Jak to zrobić?

Mr. Bad Guy
komentarz
komentarz

Sprawdź czy karta graficzna posiada jakiś dodatkowy wtyk na krawędzi. Najlepiej podaj tu model i producenta karty graficznej.

krzysiek7809
komentarz
komentarz
Sprawdź czy karta graficzna posiada jakiś dodatkowy wtyk na krawędzi. Najlepiej podaj tu model i producenta karty graficznej.

Nvidia GeForce 9600 GSO

Nvidia GeForce 9600 GSO

Witam - sprawdziłem wtyk na krawędzi jest, ale nie podłączony i kwestia jak i do czego go podłączyć? Będę wdzięczny za informację.

dar55
komentarz
komentarz

do zasilacza na 6 pin zapewne

Kamilkadze
komentarz
komentarz

Ja mam płyte główna Gigabyte i jak narazie mam zintegrowana grafike a w biosie też mi tak pisze (VGA graphics card is not quaranteed to operate normally). U kumpla jest to samo, a ma kartę PCI-E. Może tak ma być.

Machur
komentarz
komentarz

tak czy siak dodatkowe zasilanie musi byc.

Kamilkadze
komentarz
komentarz

No zasilanie musisz podłączyć. Albo od zasilacza kablem 6-cio pinowym, a jak nie masz to przejściówka molex. Powinna być dołączona do karty.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.