x-kom hosting

Jaka obudowa?

krissonek
utworzono
utworzono

Elo zi0my.

Mam problem z wyborem obudowy. Części itd mam dobrane a ta cholerna obudowa ;] Zależy mi na dobrym chłodzeniu, wyglądzie i niskiej cenie. Moja propozycja to: 1 mały zasysacz powietrza z przodu na dole obudowy, na przód może również mate anty kurzową czy jak jej tam, i żeby nie mazał się przód, może być w koloru czerwonym, szarym, szaro-czarnym. Prawy bok obudowy żeby miał jakieś też wywietrzniki czy wentylatorek, bo z lewej strony mam deskę od biurka to jedynie na wylot powietrza by się nadał. Tył panelu, żeby miejsce na zasilacz był u góry, zaraz pod zasilaczem wiatraczek jakiś większy z wylotem ciepłego powietrza zassanego z przodu obudowy. Oczywiście obudowa jakaś stylowa żeby była, nie zależy mi na okienku. Cena w granicach 250zł. Z góry piszę, że daje plusy ;)

casion
komentarz
komentarz

Antec Three Hundred ale ona ma zasilacz na dole, co jest lepszym rozwiazaniem niz zasilacz u góry. Do tego za 50 zł mozesz jakies wentyle kupić na przód. Sam ją mam i bardzo sobie ją chwale, ma swietny przepływ powietrza i jest bardzo dobrze wykonana . Z tanszych CoolerMaster z serii 33* . ;)

djmakus
komentarz
komentarz

CoolerMaster Cavalier III

CoolerMaster Dominator 690

CoolerMaster Centurion 5XX

Antec Three Hundred

Chieftec CH-02B-BM-OP Aegis

NZXT Alpha Classic

krissonek
komentarz
komentarz

Dzięki wam oczywiście daje po plusie ;) Podoba mi się NZXT Aplha Classic i właśnie ją miałem od początku na myśli ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.