x-kom hosting

program aktualizacyjny do windowsa 2000 ?

uzi4u
utworzono
utworzono

Witam wszystkich !

Mam do zaktualizowania starego windowsa 2000 i nie chcialbym wlaczac windows update a jednak chcialbym zainstalowac jakies nowe patche przeciwko wirusom i dziurom w uslugach w2k.

Słyszałem, że jest jakiś program do windowsa 2000, ktory 1) nie jest autorstwa microsoftu 2) zastepuje system update 3) na podstawie chyba własnej bazy danych wie jakie poprawki do systemu nalezy doinstalowac 4) cyklicznie sprawdza i podpowiada co jest do zainstalowania.

Szukalem i ... nie znalazlem ... Moze ktos z Was natknal sie na taki program i moglby podpowiedziec jego nazwe ?

pozdr.

G.

  • 1 miesiąc później...

Tamaoustr
komentarz
komentarz
Witam wszystkich !

Mam do zaktualizowania starego windowsa 2000 i nie chcialbym wlaczac windows update a jednak chcialbym zainstalowac jakies nowe patche przeciwko wirusom i dziurom w uslugach w2k.

Słyszałem, że jest jakiś program do windowsa 2000, ktory 1) nie jest autorstwa microsoftu 2) zastepuje system update 3) na podstawie chyba własnej bazy danych wie jakie poprawki do systemu nalezy doinstalowac 4) cyklicznie sprawdza i podpowiada co jest do zainstalowania.

Szukalem i ... nie znalazlem ... Moze ktos z Was natknal sie na taki program i moglby podpowiedziec jego nazwe ?

pozdr.

G.

Autopatcher świetny updater dla systemów microsoftu

//Nie odkopuj tematów!

//Andziorka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.