x-kom hosting

Niedziałające gry

MYSTERIO2012
utworzono
utworzono

Siemanko ma sprawę

Mam procka Core Duo 2 rdzeniowego po 2.66Ghz

2GB RAM

Kartem graficzną mam 1GB, ale ASUS EAh3450 Series

Nie wiem ale prze coś nie chcą mi chodzić gry np. Włączam GTA San Andreas wchodzę w opcje i powiększam antialiasing na 4x, a na monitorze nic nie widać skasowałem grę i zainstalowałem ja od nowa ale znowu tak sie robi z Undercover też tak się dziej a np. z Call of Duty 4 wogóle nie chce się włączyć!!!! :(:(:(:(

Prosiłbym o pomoc!!!

Będę bardzo wdzięczny PROSZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nowy_Dokument_sformatowany.rtf

Nowy_Dokument_sformatowany.rtf

Daniel W.
komentarz
komentarz

Wszystkie stery i Directy sa?

pozdrawiam

Daniel W.

Gość
komentarz
komentarz

Ja w takich przypadkach jestem zawsze za przeinstalowaniem systemu (Format + Świeży system), komputerowe oprogramowanie jest bardzo wadliwe takie bledy sa od dlugiego uzytkowania systemu tzw. burdelu w systemie

Gość
komentarz
komentarz

Twoja karta jest bardzo słaba. Nic dziwnego ze CoD 4 nie działa. Taką kartę stosuje się w lepszych płytach jako integrę.

Duban
komentarz
komentarz

Karta zapewne jeszcze na DDRII ;) Nie ma szans aby antyaliasing na 4x dał radę. Zrób minimalnie detale i małą rozdziałkę i zobacz. Może da się grać...

RSK1990
komentarz
komentarz

Na COD4 ta karta na pewno nie jest za słaba, ja całą gierke przeszedłem na minimalach na GF6600 :D

damib
komentarz
komentarz

Tak tylko że ten ATI ma szynę 64bit a 6600 128bit co na pewno wpływa na jej szybkość a w dodatku ma DDR3 :)

MYSTERIO2012
komentarz
komentarz

Nom ale COD 4 wogóle nie chce sie włączyć tak samo dzieje sie z Widźminem włącza sie a po chwili zaczyna mrygać i wyrzuca mnie z gry i dlaczego sie tak dzieje?????????????

Duban
komentarz
komentarz

Masz za starą/za słabą kartę...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.