x-kom hosting

Jaki procek?

kobi9nh
utworzono
utworzono

Witam. Chciałbym zakupić nowy procesor. Interesuje mnie jakiś solidny procek pasujący pod płyte główną Gigabyte GA-7VAX. Chciałbym żeby śmigały gry typu: PES 09, Call of Duty 4 itp. :D

lebron123
komentarz
komentarz

Podaj reszte konfiguracji, bo nie wiemy jaki dobrac do grafiki aby nie byla spowalniana.

asmodeuszz
komentarz
komentarz

AthlonXP 2800+(Barton) To rozsądne max pod tą płytę... Aby chodziły te gry, o których mówisz, to będzie konieczna wymiana większości podzespołów, jeśli nie wszystkich.

kobi9nh
komentarz
komentarz

Karte graficzna też mam zamiar wymienić i chciałbym zrobić z tego jakąś sensowną całość

casion
komentarz
komentarz

Ile masz kasy na całość ?

kobi9nh
komentarz
komentarz

Coś w granicach 600 zł

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Poczekaj, dołóż 300-400zł i złożysz nowego kompa i będzie to sensowna inwestycja.

casion
komentarz
komentarz

No to 2800 + Barton i ge force 6600 gt . Tylko według mnie nie ma sensu pakować tyle pieniędzy w ten socket, bo jest już przestarzały .

edit. spozniony .. <_< ; )

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.