x-kom hosting

Modecom Volcano 550W

qczoo
utworzono
utworzono

Czy ten zasilacz bedzie dobry dla Gainward 260gtx core 216, e8400, 4gb ramu ocz, msi neo3 fr itp itd? Dodam, ze zamierzam podkrecac dosc mocno.

casion
komentarz
komentarz

Lepszy bedzie Chieftec 500w, ktory tez da sobie rade z tym sprzetem. Ten Volcano jest glosny i ma slabe osiagi jak na te moc i cene .

klikszen
komentarz
komentarz
Lepszy bedzie Chieftec 500w, ktory tez da sobie rade z tym sprzetem. Ten Volcano jest glosny i ma slabe osiagi jak na te moc i cene .

A to dziwne, bo ja slyszalem ze te Volcano sa BARDZO DOBRE. No cóż..moze zle slyszalem :)

casion
komentarz
komentarz

Ja tak w testach czytalem, nie mialem z nim doczynienia za to z tym chiefem mialem i wywarł na mnie bardzo dobre wraażenie :D

Gość
komentarz
komentarz

Modecom Volcano to bardzo dobry zasilacz, ale jest bardzo głośny :)

Na pewno poradzi sobie z tym zestawem ;)

ReaveN
komentarz
komentarz
Modecom Volcano to bardzo dobry zasilacz, ale jest bardzo głośny smile.gif

posiadam go w wersji 650W i jest baardzo cichy jak dla mnie jak zatrzymalem wszystkie wentylatory to prawie nie slychac tego z zasilacza. ogolnie jest bardzo dobry trzyma napiecie wydajny itp itd

mis456
komentarz
komentarz
Lepszy bedzie Chieftec 500w, ktory tez da sobie rade z tym sprzetem. Ten Volcano jest glosny i ma slabe osiagi jak na te moc i cene .

Volcano znacznie lepszy od tego chefa

jedyna jego wada to głosność

Gość
komentarz
komentarz
jego wada to głosność

Ale może zmienić wentylator na cichszy i będzie cicho :)

mis456
komentarz
komentarz
Ale może zmienić wentylator na cichszy i będzie cicho smile.gif

A gwarancja? Poza tym wtedy podświetlenia nie bedzie

Gość
komentarz
komentarz

Poczeka, aż gwarancja minie, i kupić cichy z podświetleniem i po sprawie :)

mis456
komentarz
komentarz
Poczeka, aż gwarancja minie, i kupić cichy z podświetleniem i po sprawie smile.gif

TO co najmniej 2 lata a komu chce się tyle męczyć?

rafalluz
komentarz
komentarz

To weźcie Chiefteca CFT-14C. Ta sama konstrukcja, a powinien być cichszy.

Gość
komentarz
komentarz
To weźcie Chiefteca CFT-14C. Ta sama konstrukcja, a powinien być cichszy.

ModdeCom Volcano jest trochę lepszy ;)

Ebola
komentarz
komentarz

Mam CFT560 i jest cichy. Nie mozna odroznic czy to gpu cz cpu czy zasilacz szelesci. Dobry zasilacz....

mis456
komentarz
komentarz
y. Nie mozna odroznic czy to gpu cz cpu czy zasilacz szelesci. Dobry zasilacz....

Bo mas zje na boxie. Kto tak nie ma ten wie że mistrzem cichości nie jest

Ebola
komentarz
komentarz

Lubiałem paluchy wpychac na właczonego PC i w nim troche grzebałem..podczas pracy chiefteca nigdy nie słyszałem.

Tylko BOX mi wyje :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.